Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

Знам'янському єдиному медичному простору бути

1.11.2017

Вчора у залі засідань Знам’янської міської ради відбулася двостороння зустріч представників влади та медичного персоналу міста та Знам’янського району – мова йшла про створення єдиного медичного простору для мешканців міста та району. Головував під час діалогу перший заступник голови Кіровоградської ОДА Сергій Коваленко.  

 

 

  • Із чотирьох міст обласного значення тільки одне місто Знам’янка не потребує додаткової медичної субвенції. У зв’язку з тим, що у Знам’янському районі розпочато процес створення Дмитрівської ОТГ, слід подумати над тим, як утримувати Знам’янську ЦРЛ. Тому слід приймати рішення, щодо створення єдиного медичного простору, - зауважив на початку зустрічі Сергій Коваленко.

Протягом годинного спілкування було визначено акценти: як правильно здійснити механізм об’єднання лікарень? Яким може бути штат? Хто може стати головним лікарем?

Обидві сторони говорили однаково про те, що єдиний медичний простір у Знам’янці потрібен всім. Важливо, щоб і лишився кваліфікований штат лікарів.

 

  • На сьогодні штат Знам’янської ЦРЛ скорочено до кількості до 350 одиниць (із 482 у 2014 році), тому можливо оптимізувати тільки обслуговуючий персонал. Районна лікарня лишається такою, що надає переважно інтенсивну (екстренну) допомогу. – зауважив голова Знам’янської РДА Олександр Лукашов.

Поряд з цим міський голова Сергій Філіпенко додав, що важливо, щоб людей міста лікували, а як буде організовано процес, то питання поступового перегляду ситуації.

Гострим для декого постало і обговорення назви майбутньої лікарні, яку ж вона буде міською лікарнею ім. А. Лисенка чи районною центральною лікарнею? Як відмітив головний лікар ЦРЛ Ігор Муравський, при зміні назви лікарні стануть недійсними всі ліцензії, які були поновлені минулого та поточного року,а це нові ресурси і час на отримання нових. Тривалий час Знам’янська ЦРЛ  мала фінансування завдяки потужній підтримці субвенцій сільських рад району, а також покращувався її матеріально-технічний стан і сучасне обладнання.

Не менш важливо, як з’ясувалось, хто стане головним лікарем нової об’єднаного медичного закладу і як взагалі називатиметься ця посада?

Серед учасників зустрічі був і  директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Олег Рибальченко, який запропонував протягом тижня провести декілька робочих зустрічей з фінансистами та керівниками лікарень. Тож, далі буде…

Оксана Войчишина

 

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges