Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

Барабанний гурт «Смайл» лауреат Всеукраїнського конкурсу

20.11.2017

 Барабанщиці з Дмитрівки  не так давно розпочали свій творчий шлях і кожен  конкурс для них новий виклик. Шостий Всеукраїнський фестиваль-конкурс інструментального, вокального, хореографічного, театрального, циркового мистецтв та театрів мод «Свято талантів», який відбувся 19 листопада у Кропивницькому  для дмитрівських дівчат зі «Смайлу» приніс вир емоцій, перемогу та надію на новий  рівень міжнародних змагань. 

Дивовижні номери від «Смайлу» традиційно зачаровують публіку, але цього разу хвилювань учасниць не було меж. Їм випала нагода першими виступати на фестивалі «Свято талантів», а це значить, що вони і гадки не мали, якими будуть виступи ще 22 колективів з усієї України. А отримавши відзнаку у вигляді Диплому лауреатів першого ступеню та відповідний кубок, взагалі було не тільки почесно, а  й  неочікувано приємно.

Розповідає керівник гурта барабанщиць «Смайл» Знам’янського районного центру дитячої творчості Лідія Міркотан: «Радість нашої перемоги була, звичайно, дуже великою, бо ми змагались з колективами з великих міст. Вчора на розсуд журі ми представили два номери «Марш відкриття» і «Маска». Особливістю нагородження у цьому конкурсі було те, що окрім диплома та кубка наш гурт отримав Сертифікат на 500 євро для участі в дитячому творчому таборі у Болгарії у місті Кітен. У цей час у Болагрії влітку будуть відбуватись три фестивалі. Тому і у нас тепер буде нагода взяти в них участь.

На сьогодні ми вдячні за підтримку Дмитрівській сільській раді (сільський голова Наталія Стиркуль) та відділу освіти, молоді та спорту Знам'янскьої РДА (начальник Віта Сидоренко) за матеріальну підтримку всіх учасниць і можливість брати  участь у конкурсах.»

Оксана Войчишина

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges