Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

«Я люблю Україну» - патріотичний захід у ДНЗ «Козачок»

24.11.2017

Коли ігрове, інтелектуальне, розважальне шоу у садочку збирає разом дорослих – знання про Україну сприймаються зовсім по-іншому, адже вихователі та батьки дітей звикли вчити малечу, а от зробити екзамен своїх знань непросто. Вчора у дитячому садочку «Козачок» в рамках методичного об’єднання працівників дошкільної сфери м. Знам’янка  відбулася інтелектуальна гра «Я люблю Україну». 

Непрості завдання від ведучої для обох команд зі складу вихователів та батьків дітей садочка відкрили чимало родзинок історії українців. Адже, думаємо, що  далеко не всі знають, що в давнину рушники поділяли на кілкові та побутові, або що трембіта найдовший в Європі музичний інструмент, ну а що таке «потуха» - то взагалі незрозуміле для багатьох слово.

  • Я взнав так багато нового, - говорить капітан команди батьків Сергій Лагно, - моєму сину Леву шостий рік, і ми щодня з ним говоримо українською, зважаючи, що він ще зовсім маленький, я постійно пояснюю йому нові і нові слова.

Серед учасників свята були не тільки члени команд, а й почесні гості. Маленькі козачата з грамотою від гетьмана допитливо дізнавались чи знають дорослі традиції Запорізької Січі, а крихітні янголи з символічними голубами виконали проникливу композицію за мир в Україні.

Не менш прискіпливою у знаннях традицій побуту та культури виявилась і Бабуся, яка поспішаючи з базару, пригостила всіх гостей салом з хлібом.

Цікавим та інтелектуально широким був і конкурс про знання відомих українців та української мови, а під час заплітання коси зі стрічок всі учасники не тільки пригадували,  як це робити, а й дуже швидко рухалися.

Музичні номери, пісні, спільні відповіді на складні питання уважно спостерігали члени журі у складі  методиста з дошкільного виховання відділу освіти Лариси Скляровської та завідуючої садочка «Теремок» Олени Мазур, вони ж визначили, що в цій інтелектуальній грі переможця не буде, адже обидві команди набрали однакову кількість балів.

Оксана Войчишина

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges