Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

 Представники “LaStrada” провели навчання у Знам’янському районі

28.11.2017

Вчора у  Центральній районній бібліотеці   управлінням  праці та соціального захисту населення  Знам’янської РДА проведено семінар-тренінг «Попередження насильства в сім’ї та жорстокого поводження з дітьми».

Спікером тренінгу була Марія Мікель  - тренер національної мережі Громадської організації “LaStrada - Україна”.   Серед присутніх  - психологи навчальних закладів району, представники районного Центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді, соціальні педагоги та інспектори поліції.

Про мету заходу розповідає  одна з організаторок начальник управління соціального захисту Знам'янської РДА Алла Іванова:


«Найголовніша мета заходу це те, щоб працівники навчальних закладів та інших установ отримали, окрім теоретичних знань,  ще й практичні поради. У нашому суспільстві, зокрема у Знам’янському районі, є такі негативні прояви, і ми маємо усвідомлювати те, що з ними треба боротися. Як саме це робити і як координувати дії  дізнаватимуться учасники тренінгу»


Фахівці з усього району детальніше вивчили поняття, що таке насильство та його види. Окрім того, розбиралися у стереотипах та міфах насильства у родині.  Тренеркою пояснювалося  нове поняття  - булінг (агресивна поведінка, що, зазвичай, повторюється). Присутні отримали інформацію про те, як боротися з таким негативним проявом у дітей і причини його виникнення.

Своїми враженнями про захід ділиться інспектор  з ювенальної превенції Дмитро Шило:


«Сам тренінг мені дуже сподобався. На своїй посаді я  нова людина. Але сьогодні для себе я почерпнув багато інформації, зокрема те, як  фахівці працюють з проблемними сім’ями. Дуже важливо під час таких заходів зрозуміти, як служби, педагогічні працівники та управління можуть об’єднуватися у боротьбі із жорстоким поводженням з дітьми та насиллям у родинах»


Ольга Полякова

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges