Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                   Діяльність відбувається за підтримки  чеської неурядової організації NESEHNUTÍ в рамках Програми трансформаційної  співпраці Міністерства іноземних справ Чеської Республіки

Події

  ТАНЦІВНИЦІ ЗІ ЗНАМ’ЯНКИ НАВЧАЛИСЯ РАЗОМ ІЗ ЗІРКАМИ ТАНЦЮ

 

28.11.2017

Цими вихідними у м. Кропивницький  керівницями Школи східного танцю «Шакті»  Юлією Плугатарь та Студії східного танцю «ZLATINA» Зульзіят Карчевською  було організовано майстер-класи для танцівниць Кіровоградщини із  відомими зірками Оксаною Луценко та  Алекс  Делорою.

Довідково: Оксана Луценко – володарка титулу – “Міс Магія Сходу – 2008”, Володарка Кубку України в номінації шоу-беліданс, Переможниця багатьох конкурсів та фестивалів, Королева імпровізації танцю (м. Харків).  Алекс Делора – відома постановниця та танцівниця. Королева «табла-соло» та володарка унікальної техніки східного танцю.

Танцівниці Знам’янського танцювального клубу «Лейла» були запрошені до участі у майстер-класах згаданих зірок східного танцю. Під час навчання знам’янчанки мали змогу вивчити унікальні техніки імпровізації, різні  види  східного танцю та  танцювальну теорію.

Говоримо із головою ТК «Лейла» Інною Охріменко:


«Я дуже вдячна керівницям Школи східного танцю «Шакті»  Юлії  Плугатарь та Студії східного танцю «ZLATINA» Зульзіят Карчевській за запрошення наших танцівниць до майстер-класів з такими зірками східного танцю.  Оксана Луценко провела теоретичний курс, який стане у нагоді кожному. Алекс Делора дала багато практичних  нюансів.   Навчатися завжди корисно. Я сподіваюся, що   мої «лейлочки» збагатилися новими знаннями та отримали можливість  стати на рівень вище у східному танці».


Знам’янчанки провели майже цілий день  на майстер-класах та тренувалися з Оксаною Луценко   і Алекс  Делорою. Своїми враженнями про навчання ділиться Олена Макарова:


«Майстер-клас мені сподобався, але єдине, що в деяких моментах хотілося отримати трохи більше практики, ніж теорії. Загалом я – задоволена.»


Ольга Полякова

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges