Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

Барабанщиці Дмитрівки підкорили столичну сцену

4.12.2017

2 грудня 2017 року у місті Києві у Колонній залі київської міської адміністрації за підтримки Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Української асоціації районних та обласних рад», Київської міської державної адміністрації, українсько – німецької благодійної організації «Благодійний фонд інновацій та розвитку» та EVENT-компанії «Перлини України» відбувся ІІІ Міжнародний конкурс-фестиваль дитячо-юнацької творчості за участі 156 творчих колективів та окремих виконавців. 

Барабанний гурт районного ЦДЮТ «Смайл» - села Дмитрівка (керівник - Міркотан Лідія) отримали диплом переможця у ІІІ-му Міжнародному дитячому музичному конкурсі «Фестиваль дитячої та молодіжної творчості Перлина Fest». Вони виступали в оригінальному жанрі в ІV-ій віковій категорії (14-17 років) під першим номером зі своєю постановкою «Марш-відкриття» та «Маска» і отримали ІІІ- є місце. Це вже друга серйозна перемога наших дівчат в цьому році.

  • Коли ми брали участь у фестивалі «Тріумф фест» у Кропивницькому (19 листопада) нам запропонували поїхати у Київ на цей міжнародний фестиваль «Фестиваль дитячої та молодіжної творчості Перлина Fest». І на цьому фестивалі не було жодного колективу барабанщиць, серед наших конкурентів були циркачі, гурти спортивного фристайлу, клоуни. Шкода, що ніде в Україні поки що не проводяться змагання тільки серед барабанних гуртів, ми не маємо здорової конкуренції. Але честь відкривати конкурс для нас була дуже важлива, адже ми створили настрій сприйняття, - розповідає кервник гурту Лідія Міркотан. - Ми дякуємо за підтримку у здійсненні нашої подорожі до Києва керівнику ТДВ «Колос» Василю Моцному та іншим небайдужим громадянам-меценатам Дмитрівки. Ми надалі будемо вчити нові постановки, вже готова одна, яку ще не бачив глядач, але ми сподіваємось це скоро трапиться. А щодо планів, наступний наш візит запланований на конкурс в Києві у березні 2018 року «Сім чудес дитинства»… Ми хочемо, щоб на нас звернули уваги інші меценати, бо наші діти-учасниці дуже мотивовані, і готові виходити на нові горизонти.

Оксана Войчишина

 

 

  

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges