Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

 Всеукраїнський конкурс «Учитель року – 2018»: міський тур

9.12.2017

8 грудня у знам'янському   НВК "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3-гімназія»  відбувся міський тур Всеукраїнського конкурсу  « Учитель року -2018. м. Знам'янка». Були обранні професіонали свої справи, вчителі вищої категорії.

 

До участі у конкурсі були залучені наступні претенденти на звання «Учитель року - 2018»:

Віта Петренко – вчитель української мови та літератури Знам'янської НВК «Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3-гімназії». Вчитель вищої кваліфікаційної категорії, вчитель-методист.

Олена Чистякова – вчитель української мови та літератури. Знам'янської «Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7». Вчитель першої кваліфікаційної категорії.

 Наталія Осадча – вчитель української мови та літератури Знам'янської НВК «Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2-ліцей». Вчитель вищої кваліфікаційної категорії.

Лариса Лук'яненко – вчитель фізики Знам'янської «Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 ім. Тараса Шевченка. Вчитель вищої  кваліфікаційної категорії, вчитель-методист.

Олег Степаненко – вчитель фізичної культури Знам'янської «Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6». Вчитель вищої кваліфікаційної категорії, старший вчитель.

 

Після тривалого представлення своїх конкурсних ідей, відбувся підрахунок кількості набраних балів,  журі  визначило переможців. Свої коментарі висловила Людмила Грекова начальник відділу освіти:


  • Останнім часом ми часто зустрічаємося з різними аудиторіями   учнівських та педагогічних колективів. І сьогодні я бачу,  що в залі зібралися всі школи. Я дуже рада в котрий раз бачити співпрацю і  позашкільних установ.  Також колективів,  які беруть участь і долучаються до проведення будь-яких заходів у освітянських галузях міста. Отже, я хочу сказати про те, що я дуже рада вітати усіх  на святі, не просто святі, а святі педагогічних новацій та ідей, тому що ви всі прекрасно розумієте глибоко в душі, що нова Українська школа дійсно починається з нового Українського вчителя, коли вчитель буде мислити, думати, творити, викладати по-новому, то тоді, звісно, і результати  знань учнів міста Знам’янка будуть все вище та вище. У першу чергу хочу подякувати тим конкурсантам,  що вирішили показати себе, гідно представити свій заклад. Я бажаю не зупинятися на досягнутому.  Якщо ви вже тут у залі і у вас є бейджик учасника конкурсу - то ви  справжні лідери!

 Перемогу у конкурсі  здобула Віта Петренко – вчитель української мови та літератури Знам'янської НВК «Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3-гімназії».

Говоримо з переможницею конкурсу: 


 - Чи очікувана для Вас ця перемога?

  •   Не можу сказати,  що очікувана. Звичайно, я прагнула  перемоги, але  конкурсанти були всі достойні.  Я йшла до неї, і якщо ти чогось прагнеш, то ти добиваєшся. Маючи досвід і знання вчителя-методиста, я  була впевнена в своїх силах.

 – Чому Ви обрали саме цей проект?

  • Чесно скажу, довгий час я не наважувалася брати участь, це не в перший раз мені пропонують, цей конкурс раз в чотири роки наша номінація «українська мова і література», мабуть прийшов мій час.

 – Скільки Ви готувались до участі?

  • Як тільки я вирішила брати участь, то одразу почала готуватись, але ж, звичайно, коли за спиною є досвід і те що можна про себе сказати, не тільки тобі, але і іншим, то  це легко і швидко робиться.

Усі кандидати на перемогу у міському конкурсі були гідними та представили цікаві ідеї для розвитку нової Української школи.  Ідея переможниці виявилася найінноваційнішою. Сподіваємося, що вона гідно представить наше місто і у інших етапах конкурсу.

Аліна Козініна

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges