Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

Білосніжні дива на вікнах садочка «Козачок»

26.12.2017

Напередодні новорічних свят вже напевно століття існує традиція прикрашати вікна паперовими сніжинками. Їх вирізали наші мами і бабусі, і, напевно,  ще прабабусі… Виявляється у Знам’янці є умільці такої незвичної майстерності, і працюють вони у закладі дошкільної освіти «Козачок». 

Чотири роки тому одна із матусь  садочка «Козачок» прийшла до групи з витинанками. Це була Світлана Лагно. Ідея прикрасити всі вікна групи вихователі Світлані Родич, Наталії Аністратенко та помічникам вихователя  Інні Носковій прийшла не одразу, а тоді коли зрозуміли, що тих витинанок, що є замало, і треба вирізати ще. Так рік Ягнятка ознаменував нову традицію – прикрашати вікна.

  • Напередодні 2018-го року ми вже не можемо злічити скільки ми зробили витинанок. Наша майстриня у цій справі Інна Михайлівна просто чарівниця. Найвитонченіші орнаменти рукавичок, сніжинок, собачок, ялинок, ангелів і ялинкових прикрас – все вона тендітно вирізає тоненькими ножицями. – розповідає вихователь Світлана Родич.

Та й справді тільки на одному вікні ми нарахували 33 витинанки, а таких вікон аж чотири. Діти вихованці групи на скільки звикли до такого дива, що вже не звертають уваги на малюнки, але так відбувається на другий чи третій тиждень після прикрашання, а на початку грудня – уважно спостерігають, які нові сюжети виникають в уяві їх старших наставників.

Оточивши такою красою малечу з впевненістю можна вірити, що дива бувають, і деякі з них живуть у візерунках звичайного білого паперу зовсім поряд, треба тільки бути уважним.

Оксана Войчишина

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges