Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

А міський транспорт у Знам’янці їздить теж «по-святковому»?

4.01.2018

До редакції KOMORA.INFO надійшов лист від обурених громадян, які у святкові дні не можуть вчасно користуватись послугами міського транспорту. 

«Добрий вечір. Повертаючись до теми підняття тарифу на проїзд у міському транспорті хочу попросити Вас висвітлити інформацію стосовно "роботи" наших автобусів. Так  01.01.2018 року я знаходився у смт. Знам'янка Друга на зупинці біля вулиці 40 років Перемоги о 20 годині 35 хвилин, де я стояв разом зі своєю сім'єю (дружиною та двома синами 5 та 8 років), та чекав автобусу, який повинен був виїхати з кінцевої зупинки "Вокзал" о 20 годині 20 хвилин, та приблизно о 20:45 год. бути на нашій зупинці. Крім нас на остановці знаходилось ще 5 чоловік. При цьому нам необхідно було їхати на вокзал м.Знам'янка. Так ми прочекали до 21 години 2 хвилини, та зрозумівши, що автобусу вже точно не буде були змушені викликати таксі, яке у зв'язку зі святом нам коштувало 150 гривень. При цьому всьому під час слідування на таксі на вокзал ми автобус так і не зустріли. Тому у мене виникає питання: "про яке підняття вартості проїзду може йти мова, коли автобуси їздять як їм заманеться та як їм вигідно". При цьому хочу зауважити, що це не перший випадок, коли автобусів не було у рейсі, але раніше це траплялось переважно удень.»

Прокоментувати ситуацію журналісти попросили Сергія Постику, керівника ПП «Орбіта»: « 1 січня дійсно не всі рейси були здійснені, бо не було кого возити…  Графік ми спеціально скоротили, бо люди відпочивали після святкування. Саме тому і рейс у вечірній час до сел. Знам’янка Друга не відбувся.»

Оксана Войчишина

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges