Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Люди

У ЗШ №2-ліцей карантин, у зв’язку з підвищенням рівня епідпорогу

8.02.2018

Учні НВК «Знам’янська ЗШ І-ІІІ ст. №2 – ліцей» пішли на вимушені канікули з 7 по 12 лютого. Редакція звернулася до начальниці відділу освіти Знам’янського міськвиконкому Людмили Грекової, яка прокоментувала ситуацію, що склалася.

«Епідемічний поріг захворюваності на грип та ГРІ рахується щоп’ятниці лікувальною мережею за кількістю учнів, що звернулися до них.  За даними минулої п’ятниці по місту епідпоріг складав 45%, - пояснює Людмила Анатоліївна. - Відділ освіти щодня проводить моніторинг ситуації по усім освітнім закладам міста, які кожного ранку до 10 години інформують нас щодо кількості відсутніх та причини. Станом на вчора (редакція спілкувалася до 10 ранку 8 лютого) не було перевищення епідпорогу, максимальний відсоток відсутності був у НВК «Знам’янська ЗШ І-ІІІ ст. №3 – гімназія» - 24%. Гранична допустима межа – це 30%, коли вона вища, ми запроваджуємо обмежувальні заходи. Щодо НВК «Знам’янська ЗШ І-ІІІ ст. №2 – ліцей», протягом трьох днів була відсутність учнів з причини хвороби на позначці 40%, у зв’язку з цим запровадили призупинення освітнього процесу за розпорядженням міського голови від 6 лютого.»

З метою полегшення процесу адаптації першокласників до навчання у школі, запроваджуються додаткові канікули тривалістю в тиждень. Отже, найменші школярі матимуть канікули з 19 по 25 лютого.

Наталка Хандусенко

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges