Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

 Город на вікні власними руками

15.02.2018

У зимовий час  корисно вживати зелену цибульку. Коли до процесу  її вирощування долучаються діти – це не тільки цікаво, а й захоплююче для них. У  закладі дошкільної освіти №7 «Козачок» існує традиція: кожного року у лютому у всіх групах вирощувати  мінігороди. 

Про ідею  розповідає вихователь-методист ЗДО №7 «Козачок» Світлана Тимошенко: «Така традиція існує давно. Минулого року у садочку був навіть конкурс «Город та квітник на підвіконні». Діти разом з батьками та вихователями дуже креативно підійшли до процесу вирощування різної зелені. Кожна дитина, сама того не розуміючи, є маленьким дослідником. На очах у дітлахів, на вікні, рослинки проходять життєвий цикл – від насіння до цвітіння. У процесі спостережень за рослинами малята ЗДО №7 «Козачок»  вчаться розрізняти їх види, помічати зміни в  розвитку: насіннячко набухло, з’явився перший паросток, перший листочок. Дошкільнята звертають увагу на красу квітів і листя, спостерігають за їх ростом, цвітінням, вчаться їх доглядати. Весняний настрій у кімнаті створюють  зелені листочки на запашних гілках смородини та вишні,   міцні паростки квасольки, які тягнуться до сонечка. Цього року ми посадили і цибульку, і квасолю, і горох, і помідори, і пшеницю та ячмінь.   Під час обіду діти із задоволенням куштують зелену цибулю, яку вирощували на вікні, а пророщеною пшеничкою годують мешканців куточка природи.»

Фото 2017 року

Фото лютий 2018 року

 

 

Оксана Войчишина

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges