Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

Буккросинг по-знам’янськи: цікаві та корисні книги від читачів

16.02.2018

Буккросинг - це безкоштовний обмін книгами чи, як кажуть, буккросери, це "звільнення" книжок. У знам’янських бібліотеках з початку 2018-го року стартувала така акція обміну книгами між самими читачами бібліотек. 

Буккросер, прочитавши книгу, залишає її у громадському місці, щоб хтось інший міг її прочитати. А той, до кого книжка потрапить, повторює процес. Так книги «звільняються» і мандрують від одного читача до іншого.

  • З січня 2018 року ми приєднались до буккросингу, ця акція починає набирати обертів. Наші користувачі бібліотеки принесли детективи, класику Олександра Дюма, тести з англійської мови, енциклопедичні словники. Зараз на поличці трохи більше 20 книг, шестеро людей принесли свої книги і взяли читати., - розповідає завідуюча відділом обслуговування міської Центральної бібліотеки Вікторія Громова.

Знам’янська міська бібліотека-філія №3 приєдналася до Міжнародного руху Буккросингу два тижні тому  і пропонує своїм користувачам долучитися до наповнення полиці Буккросингу книгами теж.

  • Перш за все, наша основна мета розвиток читання та читацьких інтересів у громадськості. І як показує час, він набирає потужних обертів, оскільки несе в собі щось нове, цікаве та корисне. Люди різних вікових категорій обмінюють свої книги на ті, які знаходяться на полиці вільного доступу. Тут можна знайти собі літературу на будь-який смак: і класику, і фантастику, і історичну, і про кохання, - коментує завідуюча міської бібліотеки-філії №3 Наталія Сатир.

Отже, якщо ви фанати читання, і у вас з часом назбиралось багато прочитаної цікавої та актуальної літератури, якою хочеться поділитися, так би мовити порекомендувати іншому, то сміливо вирушай до бібліотек міста. Приєднуйся до всесвітнього ідейного руху Буккросинг! Книгам не місце на полицях, вони повинні подорожувати.

Оксана Войчишина

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges