Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

 Формування толерантності  у дітей в процесі інклюзивного навчання

 18.02.2018

 Поряд із здоровими дітьми живуть, ростуть, виховуються діти з вадами фізичного та розумового розвитку. Вони, як і всі громадяни держави, мають право на здобуття якісної освіти. 

  Саме інклюзивна освіта забезпечує навчання і виховання дітей з особливими освітніми потребами разом з їх здоровими однолітками і має мету інтеграції та соціальної адаптації  їх у суспільстві. Таким чином реалізовується право кожної людини на освіту в доступній для неї формі. Інтеграція дітей з порушеннями психофізичного розвитку в шкільний простір становить складну проблему, адже саме лише перебування дитини у широкому соціумі – це ще не запорука її успішного навчання та соціалізації. Результат значною мірою залежить від того, які умови для цього створені, а також від наполегливої та цілеспрямованої роботи всіх учасників навчально-виховного процесу.

  15 лютого з метою вивчення цієї проблеми у закладі освіти І-ІІІ ступенів №1     ім. Т. Г. Шевченка  у формі «круглого столу» відбувся семінар-практикум  «Формування толерантності  у дітей в процесі інклюзивного навчання». Заступник директора з виховної роботи Кічук М.О. розкрила питання  соціалізації дітей з особливими освітніми потребами. Вчитель початкових класів Сірук О. П. наголосила на важливості виховання толерантності у школярів молодших класів в умовах інклюзивного навчання. Класний керівник 2-А класу Голікова О. Г. (в її класі навчаються діти з особливими освітніми потребами) познайомила колег з роботою по створенню комфортних умов для дітей, що навчаються в інклюзивному класі. Гончаренко Л.О., класний керівник 3 класу, разом зі своїми вихованцями провели заняття з елементами тренінгу  “Як стати толерантним?” .

  Вже не перший рік працює з дітьми, що потребують особливої уваги,

Щербина О.Г. Вона поділилася досвідом  роботи вчителя по адаптації учнів з особливими потребами в шкільному колективі. Класний керівник 6-Б класу Корнейчук Т.В. та практичний психолог Каракаш’ян Н.М.  провели з учнями годину спілкування «Поговоримо про толерантність». Підсумки семінару підвела завідувач міської психолого-медико-педагогічної консультації Білоконь Н.В.

Кічук М.О., заступник директора з виховної роботи ЗО І-ІІІ ступенів №1 ім. Т.Г. Шевченка

 

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges