Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

ІНСУЛІНОВА ЗАЛЕЖНІСТЬ. ЯК ЇЇ ВИРІШУЮТЬ У ЗНАМ’ЯНЦІ?

27.02.2018

Цукровий діабет – хвороба, яка розвивається внаслідок абсолютної чи відносної відсутності в організмі гормону інсуліну. Для того, щоб вести нормальний спосіб життя деяким діабетикам призначають ін’єкції інсуліну.  В Україні існує  програма по видачі такого препарату хворим на цукровий діабет. Для цього достатньо звернутися до свого лікаря та взяти рецепт і отримати інсулін у визначеній аптеці. Чи  це так у нашому місті?

До редакції нашого видання звернулися декілька хворих на діабет (прізвище та імена цих знам’янчан ми не розголошуємо.)  Тож, випадок перший:


«Останніх двох тижнів я декілька днів звертався до лікарні за тим, щоб отримати інсулін. Минулої суботи отримав відповідь: немає інтернету. У понеділок знову пішов за такими важливими для мене ліками і знову не отримав. Лікар мені сказала: «Немає перерахованих коштів».  До лікарні звертався і  у вівторок, і у середу. Вже в четвер мав високий рівень цукру і ліки довелося отримувати екстрено. Чому така ситуація? Адже від цього залежить життя людини…»


Випадок другий:


«Дві неділі тому я ходила отримати інсулін для себе. До лікаря неможливо потрапити. Черга у 20 осіб. Коли лікарка вийшла, щоб покликати наступного пацієнта, то сказала: «Не займайте чергу сьогодні, бо вже багато людей й так». Це як? А якщо у мене залишилися останні ін’єкції?    За три години в черзі, я все ж таки отримала рецепт, а потім відстояла таку ж чергу в аптеці, де продавець поводилась не досить коректно з «безкоштовними хворими». Видали лише 4 ампули, а при умові, що приймаю ін’єкції 4 рази на день, то це не надовго і цей жах мені доведеться скоро пережити знову.»


Інсулін – дуже важливий препарат для хворих діабетом. У разі відсутності ін’єкції, рівень цукру в крові може підвищитись  і така ситуація вартуватиме життя. Тож, за роз’ясненнями звертаємося до головного лікаря КЗ «Знам’янська районна лікарня»  Ігоря Муравського:


«У п’ятницю, 23 лютого, були отримані кошти на інсулін, і сьогодні або завтра вони мають зайти на відповідні рахунки аптек. Скоріше за все у даних ситуаціях виникло непорозуміння між лікарем і пацієнтом. Наш медичний заклад відкритий для вирішення усіх питань. У разі, якщо виникають непорозуміння, то можна звертатися до мене особисто».


Ольга Полякова

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges