Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                   Діяльність відбувається за підтримки  чеської неурядової організації NESEHNUTÍ в рамках Програми трансформаційної  співпраці Міністерства іноземних справ Чеської Республіки

Події

В Україні заборонили здавати в оренду приміщення шкіл і ВНЗ

22.04.2018

"Законодавці намагаючись захистити майно освітніх закладів від нецільового використання створили ситуацію, коли розміщення в університетах їдалень, пралень в гуртожитку, спортивної зали та інших об'єктів, котрі орендували приміщення з метою облаштування навчального процесу стало незаконним", - написав в.о. глави Фонду держмайна Віталій Трубаров. 

Також заборона орендувати приміщення навчальних закладів стосується держустанов, які розміщені у вільних від навчального процесу приміщеннях.

"Тому разом з Міносвітою та народними депутатами на парламентському комітеті з питань освіти розробити зміни до закону "Про освіту" щодо надання приміщень в оренду з метою науково-методичного супроводу освітнього процесу", - наголосив Трубаров.

Профільний комітет також попросить Генпрокуратуру не відкривати провадження щодо регіональних відділень ФДМ за нерозірвання договорів оренди. Адже вони необхідні для супроводу освітнього процесу і роботи університету.

Відповідно до нового закону "Про освіту" з 2018 року в Україні дітей до першого класу прийматимуть за адресою прописки. За кожною школою буде закріплена певна територія. Діти, які проживають у її межах, досягнувши 6-річного віку гарантовано отримують місце в цьому навчальному закладі. Якщо в будь-якій іншій школі після прийому закріплених за нею дітей залишаться місця, то можна відправляти дитину туди. Однак інша школа може влаштовувати конкурсний відбір або ставити інші вимоги до дітей.

https://gazeta.ua

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges