Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

 «ДІАЛОГ»ЗНОВУ ДИВУЄ ПЕРЕМОГАМИ

14.05.2018

За час свого існування у нашому місті театральна студія «Діалог» радувала глядачів вмілою грою та гарними постановками вистав. Про акторів  театру і про його таланти вже знають за межами області:  вкотре за підсумками огляду-конкурсу аматорських колективів «Театральна весна Кіровоградщини» «Діалог» посідає призові сходинки.

Детальніше про участь у конкурсі говорить керівниця театру Світлана Бойко:


«Починаючи з першого березня, у нашій області (у різних містах, як Світловодськ, Олександрія та ін.). розпочався огляд-конкурс «Театральна весна Кіровоградщини», у якому брала участь і наша театральна студія. 11 травня  Департаментом  культури та туризму   Кіровоградської ОДА було відведено  підсумки конкурсу і «Діалог» отримала друге місце за виставу «Гість». Всього  в огляді взяло участь 25 колективів.  Мені, як керівнику, дуже приємно, що наш колектив мав такий успіх, адже вистава «Гість» була поставлена всього за два тижні. До огляду ми пропонували іншу постановку «Бодька – бог усіх павуків або кумедна історія агронома». Коли відправили відео репетиції на конкурс, то нам задзвонили і сказали, що враховуючи наш потенціал, ми можемо набагато більше і серйозніше. У нашого колектива у розробці було три постановки, порадившись, ми вирішили, що підготуємо виставу «Гість».  Одну з ролей виконував актор Дмитро Гузь, який вийшов на сцену вперше, оскільки,  це новий член нашого колективу. За підсумками «Театральної весни Кіровоградщини»  його нагороджено дипломом за кращу чоловічу роль».


Нагородження дипломами  наших переможців відбудеться у вересні під час «Вересневих самоцвітів». Наші актори розвивають свою творчість і надалі, і запрошують усіх знам’янчан 26 травня о 16 годині переглянути постановку «День редиски».

Ольга Полякова

Фото Володимира Кондратюка

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges