Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

22 травня світ відзначає Міжнародний день біорізноманіття

22.05.2018

Чи знаєте ви, що займаючи менше 6 % площі Європи, Україна володіє близько 35% її біорізноманіття. Біосфера України нараховує більше 70 тисяч видів флори і фауни, зокрема флори — більш як 27 тисяч видів, фауни — більш як 45 тисяч видів. Протягом останніх років спостерігається збільшення кількості видів рослин і тварин, занесених до Червоної книги України. 

Одним з важливих напрямів подальшої діяльності у сфері збереження біорізноманіття залишається впровадження  Стратегічного плану з біорізноманіття на 2011-2020 роки та його завдань Айті, зокрема у частині включення питань збереження біорізноманіття у галузеві національні та місцеві стратегічні документи розвитку та просторового планування, зменшення навантаження на біорізноманіття, здійснення заходів з відновлення екосистем, забезпечення використання біоресурсів у сталий спосіб, проведення оцінки цінності біорізноманіття та прийняття рішень на основі надійних наукових даних і обережного підходу.

Зупинивши втрати біорізноманіття, ми інвестуємо в життя людей в їхнє благополуччя.

Міжнародний день біорізноманіття проголошений Генеральною Асамблеєю Організацій Об’єднаних Націй у 2000 році на честь прийняття Конвенції про біорізноманіття. Головне завдання Міжнародного дня біорізноманіття - звернути увагу владних структур та громадськості на проблему безповоротної втрати багатьох представників флори та фауни на Землі, закликати до вжиття необхідних заходів, спрямованих на їх збереження і відтворення.

У цьому році Міжнародний день біорізноманіття присвячений темі «Святкування 25-річчя діяльності для біорізноманіття».  Вибір даної теми  обумовлений необхідністю відзначити 25-ту річницю набуття чинності Конвенцією про біорізноманіття і підкреслити прогрес в досягненні її цілей на національному та глобальному рівнях, а також провідних документів в цій сфері.

https://menr.gov.ua

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges