komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

"Всі разом за сім’ю" - святковий захід у Знам'янці(+фото)

25.05.2018

Сьогодні у місті Знам’янка відбулися заходи з нагоди Дня сім’ї. І не зважаючи на те, що саме свято в Україні відзначають 15 травня, бажаючих доєднатись до  ходи містом було чимало. 

Приємно бачити, коли люди об’єднуються навколо цінностей, які визначають духовність, культуру, життя народу.  Знам’янська ГО «Нове покоління» ініціювала корисне дозвілля та родинний відпочинок вже не вперше, саме тому святкування Дня сім’ї в такому форматі хочуть зробити для містян традиційним.

  • Нам дуже приємно всією родиною, а це дружина, синочок і донька пройти сьогодні центральною вулицею Знам’янки, - говорить голова родини Олександр, - це  символічно і важливо.

На тому, що родина складає одну з найголовніших цінностей людей, наголошував під час звернення до учасників свята голова ГО «Нове покоління» Сергій Немічев: « Як би складно не було Вам, пам’ятайте, що сім’я – це важливо, це взаєморозуміння і підтримка. На жаль, статистика міського РАЦСу говорить, на 100 відсотків одружених пар за один місяць припадає 100 пар розлучених, в Україні майже 2 млн. дітей виховуються одним з батьків – переважно це мами. Сім’ю треба оберігати, вкладати гроші, час і всі свої сили!»

Під час заходів у міському парку відпочинку чимало діток та дорослих долучились до танцювального флешмобу, змагань у шахи, а ще дізнались багато цікавинок про рятування людей під час пожеж від працівників Знам’янського  МРВ Управління ДСНС України   у Кіровоградській області.

Перед присутніми виступив і настоятель храму Успіння Пресвятої Богородиці УГКЦ Іван Проць: « Я би хотів, щоб кожна родина долучалася до скарбу – молитви. Росте покоління, одне за одним, мов пташенята вилітають діти з родин, так росте наша нація. У  книзі Буття вказано про сім’ю, що Господь сотворив чоловіка і жінку, щоб вони розмножувалися і жили. Нехай діти сьогодні радіють! На кінець хочу пригадати про родини, які не мають дітей, які хочуть мати дітей, нехай в молитві народжуються діти! Нехай з молитвою виховуються не тільки патріоти, а й духовні покоління. Зі святом сім’ї!»

Оксана Войчишина

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges