Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

ВІД 1950 ДО 2018….ЗНАМ’ЯНСЬКА ШКОЛА ВІДСВЯТКУВАЛА ЮВІЛЕЙ

27.05.2018

Знам’янську загальноосвітню школу І – ІІІ ступенів № 4 по праву можна вважати сімейною: тут затишна атмосфера невеличкої школи, де кожен знає один одного, а ще тут отримали свої атестати зрілості подекуди цілі родини. Цього року навчальний заклад  відзначає свій 25-річний ювілей, як він отримав статус «середньої школи». З цієї нагоди випускники усіх років зібралися згадати свої шкільні роки.

Вчора шкільне подвір’я наповнилося спогадами, радістю в очах від зустрічі з тими, з ким проведено за однією партою декілька років. Зустріч поколінь випусків від   1968 до  2018 у старих  та нових фотокартках ніби єднає усіх на  масштабній виставці фото  через півсотні років.

Саме до ювілею школи навчальний заклад створив дошку досягнень своїх випускників. Серед них і державні службовці, і спортсмени,  і керівники.

Про таку масову зустріч говорить директор (вже 33 роки на посаді) навчального закладу Володимир Лядський:


«Я був дуже радий бачити на одному подвір’ї усі покоління випускників школи. Були  серед присутніх і ті, які її закінчили 50 років тому. Зібрати усіх  нас надихнула ідея святкування 25-річного ювілею, як школа стала середньою.  За цей час ми випустили 567 учнів. 46 закінчили навчальний заклад з золотою медаллю, 20 – срібною.  Нашій школі є ким пишатися. Я хочу подякувати педагогічному колективу  навчального закладу за неймовірні зусилля у організації такого масштабного заходу, адже це і пошук випускників, і інформаційна кампанія,  і багато організаційних моментів.  Мені дуже приємно, що на наш ювілей завітали учні з усіх куточків України, і навіть, з-за кордону».


На заході були присутні близько 300 випускників різних поколінь, які із задоволенням ще раз поринули в атмосферу дитинства:


  • Я закінчила школу у 1968 році і сьогодні мені дуже приємно ще раз постояти на рідному подвір’ї,  де пройшла незабутня частина мого життя. Коли ти досягаєш поважного віку, то тільки тоді розумієш усі цінності кожного прожитого моменту. Дякую адміністрації школи за можливість ще раз зустрітися зі своїми однокласниками та відчути себе випускницею на останньому дзвонику. - говорить пані Наталія, яка сьогодні зустріла через багато років тих, з ким навпіл ділила  двійки і п’ятірки.

Серед запрошених гостей були і ветерани-вчителі школи, і ті, хто доклав зусиль, щоб школа отримала статус середньої – Володимир Джулай та Володимир Сиромятников (колишні міський голова міста та начальник відділу освіти).

Шкільне подвір’я заполонили  пісні, танці та гарні слова. Символічний дзвоник для усіх, які дали наймолодші учні (за традицією), ще раз нагадав, що ми залишаємося вічними учнями…

Ольга Полякова

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges