komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

«Гайдамацька січ» зустрічала дітей Знам’янського району

1.06.2018

Сьогодні, у день, коли дорослі  всієї країни пригадують  турботливо про діток, десять прийомних сімей та дитячих будинків сімейного  типу зі Знам’янського району разом були у гостинах у зеленій садибі «Гайдамацька Січ» (с. Цибулеве). 

Привітний куточок природи Знам’янщини, як і його господарі, родина Володимира та Любові Вознюків нагадав всім про важливе – цінності, які стоять на сторожі повсякденного життя кожної родини. Батьки з дітками об’єднались разом у простому конкурсі, де треба було на великому папері зобразити все, про що мріється. Так у родині Рвачових з  Богданівки на малюнку було написано «Я за мир», розповідає авторка Анастасія: « Для нас найголовніше – це мир і не тільки в країні, а в родинах, стосунках.»

А родина з Володимирівки намалювала свої обличчя і зауважили, що посмішки на обличчі – це щастя родини, тому це їх велика мрія. А ще у цьому малюнку посміхались смайликами хмарки і сонце, а це теж гарний настрій. Величезний футбольний м’яч намалювала інша родина з юним футболістом Віктором Ткаченком теж з Володимирівки. Велике бажання хлопчика грати саме у цю гру вже давно поєднало мрії мами і тата, вони всі разом радіють за кожен успіх, грамоту чи спортивну винагороду у футболі сина.

Анастасія Ушакова намалювала велику родину і підписала побажання, щоб кожна дитина мала свою родину і щоб діти не боялися йти до своєї мети!

  • Людина завжди була і є у всі часи найціннішим у світі, - зауважив голова Знам’янської РДА Олександр Лукашов, - діти – це маленькі люди і вони є основою нашого життя. Я дякую усім батькам, які сьогодні на святі, за величезну турботу про дітей.

Надзвичайно цікаво про історію краю у екскурсії схилами річки Інгулець розповідав Володимир Вознюк, він нагадав, де і  в які часи жили скіфи, коли чутянськими шляхами подорожували мужні гетьмани та які міфічні сили має Перунова гора.

Працівники районного Будинку культури (директор Наталія Савіцька) наповнили відпочинок дітей гамірним сміхом, конкурсами, флешмобами, цікавими вікторинами та завданнями. Своїми враженнями ділиться Анастасія Шпаченко: « Сьогодні дуже веселе свято. Ми всі разом більше познайомились, більше побули на природі і пограли. Я думаю, що у цей день, всім дітям приємна така увага дорослих.»

Під час святкування Дня захисту дітей на території «Гайдамацької січі» відбулися і спортивні змагання. Хлопчаки та дівчатка грали в дарц та шашки. Кращими серед дівчаток у шахах стали:  Інна Новак (1 місце), Дар’я Бабіч (2 місце), Руслана Піхальонок (3 місце), а серед хлопчиків – Кирило Бегар (1 місце), Володимир Іванов (2 місце), Іван Махиня (3 місце). Змагання з дарцу закінчилися з такими результатами: Олександр Бегар (1 місце), Володимир Вдовицький (2 місце), Кирило Бегар (3 місце).

Наприкінці свята слова подяки за веселий настрій та емоції висловила заступник голови Знам’янської РДА Олена Грінчак, вона побажала всім миру, добра і злагоди.

Смачний обід з козацької каші у великому котлі на вогнищі зібрав всіх дітей та дорослих знову за спільними розмовами та враженнями, які збережуться в пам’яті до наступної зустрічі…

Оксана Войчишина

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges