Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

«ЯНГОЛІВ У БІЛИХ ХАЛАТАХ» ВІТАЛИ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

14.06.2018

17 червня в Україні традиційно відзначають День медичного працівника. Сьогодні у міському Палаці культури відбулися урочистості з нагоди свята.

Слова привітання для усіх тих, хто піклується про наше здоров’я, лунали від міського голови Сергія Філіпенка, помічника народного депутата України Олеся Довгого Андрія Іщенка, директора КП «Знам’янська бальнеологічна лікарня» Володимира Джулая.

Згодом до слова був запрошений в.о. КП «Знам’янська міська лікарня ім.. Лисенка» Ігор Муравський:


«Для мене сьогодні знаменний день: вперше ми єдиною медичною спільнотою відзначаємо наше професійне свято. Це велика справа!  Зі святом усіх! Здоровя, благополуччя, і щоб усі бажання здійснювались!»


Перед  початком урочистих заходів у фойє Палацу культури працювала виставка світлин, яка показувала роботу медичних працівників усього міста  та закладів, які пов’язані з наданням  послуг лікування.

Справжнім сюрпризом для усіх працівників стало відеопривітання від мешканців міста з нагоди Дня медичного працівника.

Звичайно, не обійшлося і без нагородження. Подяки від народного депутата  України Олеся Довгого отримали лікарка-терапевтка  Ганна Безрядіна, лікарка-патологоанатоминя  Світлана Шишенко, лікарка-неонатологиня Валерія  Кіріченко. Окрім того, були нагородженні Почесною грамотою Знам’янської міської ради, грамотою Знам’янської міської ради, подякою та грамотою адміністрації лікарні, грамотою асоціації медичних сестер Кіровоградської області близько п’ятдесяти медичних працівників.

Сьогодні свою нагороду отримала вперше  Тетяна Хомяченко– акушерка оглядового кабінету поліклінічного відділення:


«Мені дуже приємно бути відзначеною сьогодні  Асоціацією медичних сестер Кіровоградської області. Усім медичним працівникам хочу побажати здоров’я, гарних та вдячних пацієнтів. Нехай усі будуть здоровими і щасливими!»


Ольга Полякова

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges