Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

9 днів як згасло земне життя Катерини Валевської. Нині – поминальна панахида…

5.07.2018

Сьогодні у церкві Успіння Пресвятої Богородиці УГКЦ її настоятель о. Іван (Проць) відправив поминальну панахиду, благословив і освятив дари-хліб на спомин душі Світлани - Катерини Валевської – щирої українки, борця за нову, вільну, мирну, зі щасливими людьми, самодостатню державу Україну; організаторку акції «Велика українська хода», волонтерку, учасника бойових дій на Сході України, військового журналіста… 

9-ий сакральний день. Дев’ять Янголів Небесних захищають багатостраждальну душу нашої Світлани - Катерини, вимолюють у Господа про її упокоєння та спасіння. Нечисленні присутні були учасниками спільної поминальної молитви. Прийшли, хто близько до серця, як і наша легендарна покійниця, приймають  турботи та неспокій за нашу рідну землю і наших співвітчизників.

Священик о. Іван (Проць) після поминальної панахиди  виголошує душетрепетну проповідь: «Християнська любов зосереджується в найголовнішому - у душі, в серці. Її несла  людям Світлана - Катерина, за упокій душі якої нині молимося. Щоби проявити цю любов, треба любити  своє життя. Хтось сьогодні проігнорував цю поминальну молитву, хтось, може, навіть не чув про це… Але найцінніше сьогодні – молитва є, була, молитва залишиться за рабу Божу Світлану – Катерину, на захист її душі. Вона була справжнім захисником, нашим захисником, усіх українців… Її не було кому захистити… Вона, бідолашна, сама мужньо, терпляче пройшла через усю Україну, її неспокійні куточки, піднімала важкі клунки з благочинною допомогою для нужденних… Збирала людські помисли – переживання в священних прапорах…»   

 Але її не було кому захистити… щоби зберегти життя. Вічне  її життя тепер…тільки Господь може берегти. Хай Господь упокоїть її у цій же любові та духовному захисті. Хай Господь упокоїть у Царстві Своїм усіх, хто віддав своє життя за рідну українську землю, заради великої любові до неї.

Дуже шкода, що Світлана – Катерина Валевська пішла з життя, що такі високодостойні українці помирають, шкода цвіт, який згасає. Але дай, Боже, всім здоров’я, щоби Господь бачив стопи кожного, благословив у своїй любові.

Ольга Плєшкова

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges