Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

 Марафон сесій Знам’янської ради продовжено

6.07.2018

Сьогодні у залі засідань Знам’янської міської ради відбулася позачергова 54-та сесія, їй передувало спільне довготривале засідання депутатських комісій, де докладно обговорювалось два питання. Перше – внесення змін  до Програми економічного і соціального розвитку м. Знам’янка на 2018 рік, друге - «Про внесення змін до рішення міської ради від 22 грудня 2017 року №1259 «Про міський бюджет на 2018 рік». 

Велика перерва у роботі сесії міської ради стала причиною накопичення для розгляду дуже багатьох проектів рішень, і не зважаючи на те, що 6 липня для розгляду депутатів будо винесено тільки два питання, за відповідними проектами рішень передбачалися мільйони витрат міського бюджету. Це значить тальки одне – тривалий марафон розподілу коштів та їх цільового використання у Знам’янці після тривалої перерви продовжено.

Робота депутатського корпусу разом з міським головою Сергієм Філіпенком, представниками фінуправління, керівниками інших управлінь та медзакладів  розпочалася з тлумачень та пояснень усіх цифр під час спільного засідання комісій.

Начальник відділу економічного розвитку, промисловості, інфраструктури та торгівлі Ірина Кузіна, доповідаючи з питання «Про внесення  доповнення до Програми економічного і соціального розвитку м.Знам’янка на 2018 рік», пояснила що до Знам’янки надійшла цільова субвенція  в розмірі 75 тис. грн. (держбюджет) та 2 тис. 250 грн. (міський бюджет) на придбання  дитячого спортивно-ігрового майданчика, м. Знам’янка, вул. Привокзальна, буд. 13. Та 190 тис. грн.(держбюджет) та 5,7 тис. грн. (міський бюджет)  на придбання медичного обладнання для КЗ «Знам’янська міська лікарня ім.. А.В.Лисенка»   (за рахунок залишку субвенції з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, що утворився на кінець 2017 року). Як пояснив читачам KOMORA.INFO в.о. головного лікаря міської лікарні ім. Лисенка Ігор Муравський за виділені кошти буде придбано для потреб лікарні: електроніж, коагулятор, комплекс кардіо плюс «Спірограф» дитячий відсмоктувач. Зауважимо, що більшістю голосів депутатського корпусу цей проект рішення підтримано вже під час сесійного засідання.

Заступник міського голови, начальник фінансового управління Галина Лихота поінформувала присутніх про проект рішення міської ради  «Про внесення змін до рішення міської ради від 22 грудня 2017 року № 1259 «Про міський бюджет на 2018 рік». Даний проект рішення містив дуже багато пунктів перерозподілу видатків з міського бюджету, субвенцій державного бюджету, районного бюджету та інших джерел фінансування. З докладним переліком усіх напрямків розподілу коштів можна познайомитись у он-лайн трансляції  сесії міської ради -https://www.youtube.com/watch?v=ivVz9697jew

Серед  важливих питань життєдіяльності міста зроблено низку нагальних рішень:

 -до кінця 2018 року вирішено питання фінансування  зарплати медичного персоналу охорони здоров’я (міська лікарня ім. Лисенка) та виділено необхідну суму до кінця 2018-го року  для придбання інсуліну хворим на цукровий діабет;

- у сфері освіти серед іншого: виділено кошти на заміну вікон у ЗДО «Івушка» (290 тис. грн.), ремонт туалетів у НВК ЗШ №2-лцей та НВК ЗШ №3 –гімназія (250 тис. грн.), утеплення фасаду ЗШ№1 ( 300 тис. грн.), заміна котла опалення у ЗШ№ 7 (330 тис. грн.), заміна вікон у НВК ЗШ№3-гімназія (513 тис.440 грн.) та додаткових 230 тис. грн на асфальтування двору згаданого закладу освіти, додано ще 210 тис. грн до вже виділених коштів для придбання нового посуду та меблів у їдальні всіх шкіл міста. Для потреб Нової української школи  виділено субвенцію з держбюджету у розмірі 674, 3 тис. грн. Придбання нової спортивної форми для вихованців секцій Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи тепер стане можливим за рахунок коштів в розмірі 60 тис. грн., також виділено додатково 15 тис. грн. для участі в змаганнях різних рівнів та багато іншого. Крім того виділено 40 тис. грн. на виготовлення проектно-кошторисної документації з реконструкції міського стадіону.

- у сфері культури виділено 110 тис. на ремонт центрального входу до міського Палацу культури, та 85 тис. грн для виготовлення нового «одягу» сцени міського Палацу культури та інше.

Перед затвердженням видатків сфери житлово-комунального господарства мав слово голова комісії  з питань житлово-комунального господарства та охорони навколишнього природного середовища Анатолій Тесленко, який зауважив, що запропоновані на розгляд позачергової 54-ої сесії видатки  комунальної сфери не були попередньо  розглянуті на профільній комісії, тому  за рішенням комісії це слід зробити на відповідному засіданні 11 липня о 9 годині, де разом з працівниками управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства  обговорити всі необхідні призначення.

У відповідь на пропозицію Анатолія Тесленка міський голова Сергій Філіпенко наполягав, щоб усі запропоновані у проекті рішення пункти щодо видатків у ЖКГ міста були розглянуті на сесії і проголосовані, адже  літо – то час ремонтів, а осінньої пори дощі завадять виконувати роботи.

Депутатка міської ради Наталія Тишкевич висловила свою думку і зауважила, що будь-яке виконання робіт у житлово-комунальній сфері Знам’янки повинно бути плановим, щоб не у день голосування, а завчасно депутати розуміли, де і яка вулиця буде прогрейдерована чи, наприклад,  зроблений капітальний ремонт дорожнього покриття.

Не дійшовши згоди у питанні перерозподілу коштів у житлово-комунальному господарстві, депутатський корпус не набрав потрібної більшості голосів у жодному з пунктів фінансування робіт саме цієї сфери, а це значить, що повернення до розгляду проектів рішень стане можливим тільки наступної чергової сесії.

Після внесення змін до рішення міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради від 22 грудня 2017 року №1259 «Про міський бюджет на 2018 рік» та у додатках 1-7 відповідно до проголосованих змін, депутатський корпус разом з міським головою Сергієм Філіпенком закінчив роботу 54-ої позачергової сесії.

Оксана Войчишина

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges