Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

«Мистецькі вихідні»: без кіно, але з різноманітним культурним дозвіллям

18.07.2018

Неабиякий розголос викликала подія, що сталася на позаминулому тижні, коли під час негоди було порвано великий екран, який висів на фасаді Палацу культури у м. Знам’янка, і на якому щосуботи увечері в рамках ініційованого відділом культури і туризму міськради  проекту «Мистецькі вихідні» демонструвалися фільми. Яка зараз ситуація і чи скоро небайдужі містяни зможуть знову насолоджуватися кіно під відкритим небом – Komora.info розпитала в очільниці відділу культури і туризму Знам’янської міської ради Світлани Бабаєвої.

Насамперед Світлана Миколаївна відзначила, що їй дуже приємно, що знам’янчани не лишилися байдужими, що було багато телефонних дзвінків від тих, хто занепокоєний ситуацією, яка склалася з кінопоказами. Хоча, як сказала наша співрозмовниця, екран ремонту не підлягає, як тимчасовий захід нині опрацьовується питання зробити з того, що лишилося, коротший екран. Але пані Світлана з колегами все одно вишукує можливості повернутися до теми великого екрану, і щоб для більшої витривалості в нього була залізна рамка з усіх сторін, а не лише зверху і знизу, як було до того. Але тут постає питання коштів, адже придбання подібного екрану може вартувати кількадесят тисяч гривень, і зараз іде пошук варіанта максимальної якості за мінімальну ціну. До того ж, нову конструкцію буде важче чіпляти – знадобиться спеціальна вишка.

І нехай покази фільмів наразі не відбуваються, але Світлана Миколаївна наголошує, що кіно під відкритим небом – то лише частина проекту «Мистецькі вихідні», і що кожної суботи та неділі в Знам’янці проходять різноманітні культурні події. Так, минулого тижня низку заходів провели бібліотеки міста, а най ближчого вікенду на юних знам’янчан очікує виставка котів, а також потужний вечірній концерт. Але про ці події Komora.info розповість в окремому анонсі.

Дмитро Шульга

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges