Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

«Не проГАВ друга»: як Алінка знайшла Пухнастика

23.07.2018

22 липня, у неділю біля міського Палацу культури у м. Знам’янка ГО «Дай лапу провела акцію "Не проГАВ друга", вже вкотре волонтери зоозахисної організації допомагають самотнім пухнастикам та турботливим людям найти один одного. 

На міні-виставці тварин цього разу було декілька маленьких котиків та дві собачки. Всі вони безіменні, бо навіть імена їм вигадати нікому, всієї уваги тільки й того, щоб потримати на руках. На жаль,  волонтери-зоозахисники констатують, що вулицями Знам’янки блукає все більше домашніх тварин, які у певний момент стали не потрібними господарям. Саме представники ГО «Дай лапу»  постійно займаються тим, що ловлять таких тварин, стерилізують, і намагаються прилаштувати хоч на тимчасовий прихисток людей.

  • Щоразу під час таких акцій ми поводимо фотовиставку, де показуємо тваринок до та після лікування, сьогодні тут наша невелика фотовиставка теж, - розповідає голова ГО «Дай лапу» Богдана Стоян, - ми показуємо котів та собак, які зараз у нас є, їх можна погладити, безкоштовно забрати собі додому. От вже забрали одне кошеня, але його раніше побачили у мережах на фото, тому з ним вже були заочно знайомі. З ранку на недільному базарі ми віддали три цуценяти, лишились дві дівчинки…

Приємно відмітити, що інтерес людей до акцій «Не проГАВ друга» постійно збільшується, і навіть якщо для більшості це просто виставка тварин, є одиниці, які приходять, щоб вибрати домашнього улюбленця. Саме такий випадок трапився і цього разу. Побачивши оголошення, дівчинка Алінка з  мамою прийшла обрати собі котика, і їй пощастило так само як і пухнастому. Маленьке кошеня на скільки відчуло добрі наміри Аліни, що одразу у її руках почало мурчати і облизувати шию юній господині.

Все більше волонтери ГО «Дай лапу» наголошують на тому, що безпритульних тварин, які народились і виросли без господарів, у місті стає все менше, але домашні котики та собачки найчастіше потрапляють на вулиці міста і лишаються там безконтрольно.

  • Всі тварини, які у нас є нині – то колишні домашні, одиниці випадків, коли до нас телефонують і повідомляють, що безпритульна кішка чи собачка народила десь на смітнику. – Говорить Богдана Стоян. – Ми допомагаємо у стерилізації більшою мірою саме таким тваринам, господарі доволі зрідка вдаються до таких процедур, мотивуючи це жалістю. Втім, уявіть скільки наслідків від постійного народження по 5-6 штук що півроку, важко уявити куди їх всі можна передавати у гарні руки… Саме тому ми наголошуємо, що стерилізація тварин не шкідлива, а якщо Ви бажаєте мати ще одного друга, прийдіть до нас – ми вам допоможемо знайти…

Наприкінці акції «Не проГАВ друга» ще двоє риженьких маленьких кошеняти знайшли господарів, а зоозахисники з надією, що їм там буде добре, передали тварин у інші руки.

  • У мене в дворі зараз живе вісім котів, - розповідає ще одна постійна учасниця виставок Тетяна Біленко, - я  їх годую, за потреби лікую, доглядаю. Дуже дякую дівчаткам з ГО «Дай лапу», вони завжди готові допомогти з тваринами, ніколи не стоять осторонь тварин, чиї б вони не були. Весь світ стає на захист тварин, є країни на банкнотах яких зображені тварини, мені б дуже хотілось, щоб і ми до цього дожили з розумінням людини і людяності. Саме тому я тут, і буду робити все, щоб хоч одне кошеня стало комусь потрібним.

Оксана Войчишина

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges