Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

«Міні-міс, міні-містер у Знам’янці» – задаваки, хуліганчики та принци і принцеси на сцені…

1.08.2018

Ось вже 4 серпня під звуки гучних мелодій у міському Палаці культури Знам’янки відбудеться свято краси і грації «Міні-міс, міні-містер», і доки тривають останні приготування і репетиції журналісти KOMORA.INFO сходили за лаштунки. 

Лиш мить -  і хлопчики і дівчатка зупиняються перед виходом на подіум, вони такі виточені і щирі, мрійливо захоплені своїми образами, які надають їм більшої впевненості в собі.

 

  • Цього року конкурсантів 26, серед них 4 хлопчики і 22 дівчинки, - розповідає режисер-постановник, завідуюча відділом дозвілля та роботи з молоддю міського Палацу культури Вікторія Кравченко, - у нас було мало часу, адже минулі конкурси ми готувались майже два місяці, а 2018-го ми це зробили за місяць. На глядача чекає три конкурсних виходи, діти майже готові, але ми хвилюємось, бо знаємо що репетиції проходять на порожній зал, а нас чекає 4 серпня дуже багато глядачів. Ви побачите, які наші діти в образах задавак, хуліганчиків  і принців,  і принцес – не будемо розкривати всю таємницю цих слів та на що чекати глядачам…

Поспішаємо за лаштунки сцени розпитати учасників про їх відчуття.

Ліза Шевченко: «Ви не думайте, що конкурс краси для діток так само, як для дорослих – це далеко не так, адже ми маленькі і ніколи не ходили ні на підборах, ні в пишних сукнях…»

Ярослава Горох: «Бувають такі постановки, які дуже важко виконувати, але ми так стараємось-стараємось…»

Серед десятка порад, як себе впевнено вести на сцені, юні леді конкурса назвали такі: не важливо, яка у тебе фігура, важливо, який настрій ти несеш людям, головне – це посміхатися… Дуже мудро як для діток 10-12 років. У цілому у колективі панує дружня атмосфера, усі допомагають меншим діткам, підказують рухи. Дуже-дуже  сильно діти вірять у підтримку батьків, вони шукають оченятами тата і маму у залі і ці погляди для них рятівні і надають впевненості.

 Конкурсантки Аня Шевченко і Софія Грудніцька розповіли кілька корисних порад всім красуням міста, щоб їх зовнішність була неперевершена: «Щоб бути гарними дівчатка та жінки щодня мають доглядати за собою, а це обов’язково мити волосся і додавати різні корисні масла, не забувайте про кондиціонери для волосся, вони роблять його слухняним і блискучим. Якщо у Вас немає бальзаму для волосся – придбайте, але підберіть під тип волосся сухе чи жирне. А ще не чіпайте своє волосся постійно руками, вони можуть бути брудними, а це шкодить його  красі. Це ж стосується і обличчя.»

А ще треба не їсти багато, займатись спортом і частіше посміхатись – такі настанови всім красуням дають інші дівчатка.

Якщо з дівчатками-красунями ми зрозуміли в чому привабливість жінок,  то як щодо хлопчиків? Їх на конкурсі четверо, це -  Ярослав Кісс, Богдан Шевченко, Яків Чернецький та Андрій Камінський. На наше запитання, хто Ви на сцені,  почули від всіх одну відповідь – агенти.

  • Ви бачили фільми про агентів? – питають мене хлопці, - так вони ж там всі красиві, сильні, швидкі і мужні, ми теж трішки такі, бо ще маленькі… А ще вони веселі, дівчатам такі подобаються, а ще ми спортсмени. Добре, якщо ми будемо в образах агентів…

Якщо прочитавши такі відгуки конкурсантів, майбутніх міні-міс, міні-містерів Знам’янки, Ви ще думаєте, як провести вечір 4 серпня – не думайте, а о 17 годині йдіть до зали міського Палацу культури, там на Вас чекає шоу краси та щирості від юних задавак, красунь і агентів міста.

Оксана Войчишина

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges