Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

Позачергова 57-ма сесія міськради: обговорення змін до Регламенту Знам’янської міської ради

10.08.2018

Доки тільки заплановано проведення 17 серпня 2018 року чергової сесії Знам’янської міської ради, у залі засідань по вул. Михайла  Грушевського не вщухають дискусії – нагода тому зміни до Регламенту Знам’янської міської ради 7-го скликання у новій редакції. 

Відповідно до розпорядження від 30 липня 2018 року №20 "Про зупинення рішення Знам’янської міської ради сьомого скликання від 27 липня 2018 року №1475 «Про  внесення змін та доповнень до Регламенту Знам’янської міської ради сьомого скликання у новій  редакції, затвердженого рішенням міської ради від 17 березня 2017 року №776»"  було зупинено рішення Знам’янської міської ради від 27.07.2018р. №1475 «Про внесення змін та доповнень до Регламенту Знам’янської міської ради сьомого скликання у новій редакції, затвердженого рішенням міської ради від 17 березня 2017 року №776» як таке, що суперечить діючому законодавству.  Вчора, 9 серпня відбулася позачергова 57-ма сесія Знам’янської міської ради, де депутати мали подолати вето міського голови Сергія Філіпенка.

На розгляд  депутатів було винесене  одне  питання:«Про внесення змін до Регламенту Знам’янської міської ради сьомого скликання у новій редакції, затвердженого рішенням міської ради від 17 березня 2017 року №776» .

Першим фактом роботи будь-якої сесії є кворум (необхідна кількість присутніх у залі депутатів), цього разу 9 серпня він був, навіть не зважаючи на те, що нині час літніх відпусток. Цього разу у залі  були присутніми 22 депутати.

 Другим беззаперечним фактом роботи кожного депутат в залі є його робоче місце з планшетом, де передбачено участь у голосуванні автоматизованої системи електронного голосування.  9 серпня на столах у депутатів планшетів не було. І тут виявляється не все просто: функція  подолання «ветування» ( а це більше ніж 18 голосів «За», а 23 голоси) не передбачена в системі  електронного голосування.  

  • На сьогодні системою «Голос» передбачено голосування та затвердження рішень 18-ма голосами, тобто більшістю складу ради, - пояснила начальника відділу забезпечення діяльності міської ради Наталія Біліченко, - у  ручному режимі працівники ради не можуть внести туди зміни, бо це не передбачено розробниками самої системи.

Серед депутатів висловлювалось багато думок з цього приводу, одну з них озвучив і Сергій Пашко. Він запитав,  чому минулої позачергової сесії, де було на розгляді 38 питань,  планшети на столах у депутатів були, а немає зараз? Щодо змін до системи «Голос», то з його слів, ще навесні порушувалось питання перед розробниками, які дали згоду приїхати і вислухати всі пропозиції щодо змін у системі голосування, але це так і не було зроблено з невідомих причин.

Навіть після 20 хвилин  перерви ситуація не змінилась, міський голова Сергій Філіпенко  запропонував обрати  лічильну комісію для голосування  у кількості 2 осіб, але присутні депутати у своїй більшості не підтримали цю пропозицію. Після цього міським головою було оголошено перерву до 9 години ранку 10 серпня для продовження роботи 57-ої позачергової сесії.

Підготувала Оксана Войчишина за матеріалами сайту Знам’янської міської ради

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges