Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

58-ма сесія Знам’янської міськради – знову виклики поліції, депутатські запити і важливі питання бюджету

20.08.2018

У п’ятницю 17 серпня у залі засідань Знам’янської міської ради відбулося пленарне засідання  58-ої сесії. Дискусійно і з численними обговореннями депутати та міський голова Сергій Філіпенко затверджували порядок денний та включення до нього окремих питань.

Всього на розгляд було винесено понад 100 питань, два питання Про дострокове припинення повноважень секретаря міськради Наталії Клименко та питання «Про внесення змін та доповнень до Регламенту Знам’янської міської ради сьомого скликання у новій редакції, затвердженого рішенням міської ради від 17 березня 2017 року №776» не були включені в порядок денний міським головою, втім на цьому наполягав депутат Сергій Пашко: «На спільній комісії було прийняте рішення про те, щоб включити питання про зміни до Регламенту міської ради до порядку денного сьогоднішньої 58-ої сесії, але міський голова не ставить це питання у порядок денний і цим порушує закон. Я як субєкт подання не робив ніяких змін у проекті, він в той формі, який був так і є, і я маю право подавати його знову. Зараз мої дії такі: я викликав поліцію і хочу, щоб був складений документ за фактом цього порушення, після цього ми продовжимо сесію.»

У свою чергу Сергій Філіпенко звернувся до присутніх обранців громади і закликав працювати, і зайнятись освоєнням 12 млн. грн минулого року і 11 млн. грн цього року бюджету міста.

Після перерви у 30 хвилин послідували депутатські запити, де Олег Антоненко пропонував оновити або поставити нову зупинку біля будинку на вул. Комарова, Наталія Тишкевич клопоталась за участь учасника АТО Олександра Осіпова у параді з нагоди Дня незалежності у м. Київ та належний медичний супровід нашого захисника; про можливість створення комунального підприємства по догляду за зеленими насадженнями у місті; надання житла потребуючим молодим неповносправним мешканцям міста; виділення коштів для ламінування фото з фотовиставки воїнів-земляків учасників АТО.

 

Юрій Майборода вже вкотре клопотався про розміщення контейнерів для сміття біля приміщення колишньої котельні, що у мікрорайоні вокзалу - вже більше півроку депутат прагне, щоб існуючий біля дитячої музичної школи ім. Лисенка сміттєвий майданчик перенесли від закладу до приміщення котельні та забезпечили огорожу біля майданчика зі сміттям по вул. Привокзальній, 3 та інше. На сьогодні ніяких робіт з цих звернень не проводилось.

Сергій Каратєєв у своєму депутатському зверненні просив оновити розклад міського маршрутного транспорту на всіх зупинках та дотримуватись чіткості його виконання, також давно слід вирішити питання щодо роздільного збирання сміття та правил утримання домашніх тварин.

Про неофіційну стоянку автомобілів між будинками по вул. Грушевського та вул. Матросова говорила Світлана Філіпова, вона акцентувала увагу на потребі асфальтувати там дорогу. Про питання оплати комунальних послуг у гуртожитку для окремих соціально захищених знам’янчан зверталась Інна Микуляк, а Анатолій  Тесленко вкотре порушив питання якісного грейдерування доріг на його окрузі.

Олег Рубан у своєму депутатському зверненні окреслив потребу у  будівництві бювету питної води у Знам’янці та встановлення «лежачих»  поліцейських на дорозі біля будівлі ЦДЮТ у місті, адже саме там постійно від бруду з-під коліс авто дуже забруднюються стіни згаданого позашкільного закладу освіти.

Депутат Юрій Клюка у своєму зверненні з трибуни сесії говорив про відсутність освітлення у місті у нічний час та його відновленні відповідно, а Сергій Пашко – про заборону проїзду важковагового транспорту по вул. Соборній. Роман Кондратьєв теж згадав про цю вулицю та озвучив прохання батьків школярів у потребі відновлення якісної дорожньої розмітки, зокрема пішохідного переходу через вул. Соборну та наголосив на встановленні якісної автобусної зупинки по цій вулиці біля магазину.

Наступний огляд розглянутих питань читайте днями у KOMORA.INFO

Відповідно до п.3.8 ст. 41 Регламенту Знам’янської міської ради сьомого скликання в новій редакції, у пленарному засіданні 58 сесії міської ради, за результатами голосування,  міським головою оголошено перерву до 13.00 год.  20 серпня 2018 року.

Оксана Войчишина

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges