Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

58-ма сесія міськради: звіт відділу поліції та чому не призупинено конкурс «Людина року»?

21.08.2018

Довготривала робота у залі засідань міської ради 17 серпня передбачала розгляд цілої низки питань, але і у цей день біля ста проектів рішень повністю не були розглянуті. 

Під час заслуховування  Інформації Знам’янського відділу поліції про роботу підпорядкованого підрозділу щодо виконання наданих повноважень за 2017 рік було повідомлено, що нині у міському відділу поліції впроваджено систему, яка дозволяє фіксувати час надходження будь-якого повідомлення, а кожен черговий наряд має планшетний пристрій, який відображає виклики-повідомлення та дозволяє побачити, де під час виклику територіально перебував поліцейський, котрий його отримав. Так можна отримати об’єктивну інформацію, де був наряд під час виклику і встановити час доїзду до місця події. Також йшла мова про дуже важливе для багатьох громадян питання дотримання тиші у вечірній та нічний час, а у місті є купа розважальних та ігрових закладів, наприклад, по вулиці Грушевського,  які працюють цілодобово і порушують відповідне рішення міської ради  про дотримання тиші у нічний час. Заступник начальника Знам’янського відділу поліції Сергій   Котига з трибуни сесії пообіцяв розглянути питання за конкретними адресами та зверненнями громадян. Кілька депутатів усно висловили скарги щодо того, що, на жаль, тривалий час не можуть отримати відповіді на їх звернення до Знам’янського міського відділу поліції, у свою чергу представники відділу поліції пообіцяли контролювати звернення більш уважно. 


Не зважаючи на те, що вже відбулося свято День міста Знам’янка,  під час чергової 58-ої сесії міськради депутатський корпус визначався, що ж далі робити  з конкурсом «Людина року», який цього року фактично не провели. Щодо проекту рішення «Про призупинення проведення щорічного міського конкурсу «Людина року» виступила депутатка Надія Коленченко, яка відмітила: «Можливо, слід підготувати інше положення та дати можливість на нові напрацювання.» А інша депутатка Наталія Тесленко запропонувала підтримати проект рішення про призупинення конкурсу, але додати ще один пункт – доручити виконавчому комітету  до 1 листопада 2018 року подати на розгляд міської ради умови нового конкурсу з відзначення кращих знам’янчан. Це доповнення більшістю голосів депутатів було не підтримане та і сам проект рішення   не набрав достатньої кількості голосів. Тож, на конкурс «Людина року» у Знам’янці чекають нові випробування, нові погляди і нові обговорення. 


Проект рішення «Про встановлення розміру щомісячного преміювання міського голови на другий квартал 2018 року» знову повернув обранців громади до вирішення питання преміювання міського голови Сергія Філіпенка. Відповідно до протоколів постійних депутатських комісій проект рішення в п. 1  передбачав  40% доплати  до посадового окладу. Депутати у своїй більшості не підтримали цей проект рішення «за» - 10, рішення не набрало достатньої кількості голосів. 


Проведено звіт про незалежну оцінку комплексу будівель асфальтно-бетонного заводу зробило товариство «Кіровоградський аукціонний центр». Ринкова вартість з урахуванням ПДВ – 753  тис. 320 грн. Але депутатський корпус не затвердив відповідний проект рішення, через відсутність у залі достатньої кількості людей для голосування. Саме тому було прийняте рішення перенести подальший розгляд питань на 20 серпня о 13 годині.

За матеріалами сесії міськради підготувала Оксана Войчишина

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges