komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

"Чута-фест-2018": вокально-інструментальне тріо «Імпреза»

23.08.2018

Тихо над вербами чутно: «Темна нічка гори вкрила, Полонину всю залила, А в ній постать сніжно-біла, –Гуцул Ксеню в ній пізнав.»  Цей мотив заспівує троє чоловіків з Олександрівки, їх голоси звучні і гармонійні, чисті і дуже проникливі. 

Керівник тріо Юрій Скорець, солісти – Анатолій Маляр та Олексій Заєць. Гурт існує з 2014 року, професіонали своєї справи-фахівці з музичною освітою. Репертуар пісень гурту – українські народні пісні і не тільки, естрадні, ретро, сучасні, авторські  мотиви. Юрій Скорець автор багатьох фонограм гурту, але чоловіки окрім вокалу, вправно володіють інструментами.

Тріо «Імпреза» вміє швидко і якісно опановувати новий репертуар, як розповіли солісти,  дві-три репетиції – і пісня готова. Так було і з піснею «Гуцулка Ксеня», яка виконується колективом з березня 2018 року.

  • Зібралось троє чоловіків, і ми, можна сказати, самоорганізувались, так доля звела, - розповідає Юрій Скорець. Головним показником для нас стало сприйняття людей, нас хочуть чути, нам аплодують, а значить недарма!

На сторінках соцмереж, зокрема у фейсбуці є офіційна спільнота, яка  може більше розповісти про гурт.

Оксана Войчишина

Фото Богдана Дроздова

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges