Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

«Життя  як проект» - гра, яка допомагає організувати час

27.08.2018

Навчальна гра з управління часом розроблена тренерами “Іншої Освіти”// Educational time management game developed by trainers of “Insha Osvita” ''Життя як проект'' покликана не тільки навчити організовувати свій день та керувати часом, але й, насамперед, помічати важливі речі і важливих людей у своєму житті, які позитивно впливають на власний розвиток і допомагають віднайти баланс між особистими потребами, навчанням, роботою і громадською активністю. Сьогодні говоримо з Анною Ліщиною, яка є майстром цієї гри:

 

 • Яка мета гри ''Життя як проект'' ?

 

  • Перше, що хочу сказати, що мені цікаво показати людям цю гру, бо вона – корисна.  ЇЇ мета – навчити людей поводитися з часом та використовувати його ефективно, визначати пріоритети у житті.

 

 • У «Житті, як проект» – два напрямки. Розкажіть про них детальніше?

 

  • Особистий компонент гри – планування власного  часу, своїх справ, які ми робимо у повсякденні. Цікаві інші моменти – випадкові ситуації, які можуть траплятися кожної миті і на них теж треба виділяти час. Такі обставини можуть змінювати наше життя, але ми самі приймаємо рішення чим, коли, для чого і як займатися. Командний компонент – взаємодія з іншими, визначення пріоритетів та командна праця на результат.

 

 • Скільки ігор зіграно у Кіровоградській області?

 

  • Цими вихідними відбулася сьома гра у Знам’янці. Взагалі у вашому місті вже проведено дві гри, в Устинівці – одна, усі останні  були у Кропивницькому та сел. Новому.

 

 • Чи допомогла гра комусь змінити життя?

 

 • Взагалі зіграно мало ігор і пройшло небагато часу, але було трошки фідбеку: люди після гри замислюються, що кожна  гра – симуляція свого нового життя, про що вони розповідають, коли приходять на наступні зустрічі.

Ольга Полякова

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
 • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges