Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

АКЦІЯ «МИСТЕЦЬКІ ВИХІДНІ» ЗВЕРШИЛАСЯ. ЧИМ ВОНА ПОРАДУВАЛА ЗНАМ’ЯНЧАН?

05.09.2018

Завершилася літня пора і з нею акція від відділу культури та туризму «Мистецькі вихідні», яка порадувала мешканців нашого міста інтенсивним інтерактивом. Серед проведених заходів: цікаві флеш-моби, і майстер-класи для дітей та дорослих, і загальноміський конкурс «Міні-містер, міні-міс Знам’янка 2018».  Цього року для «Мистецьких вихідних» було ювілейне п’яте літо. Чим ознаменувалася акція і які плани надалі? Розповідає начальниця відділу культури та туризму Світлана Бабаєва:

 

  • Кожного року «Мистецькі вихідні» набирають обертів?

 

    • Так, дійсно це так. Коли розпочали акцію влітку 2013-го року, то вона сприймалася не так, як зараз, можна сказати, що існував певний фактор недовіри від знам’янчан.  Але з кожним разом збиралася усе більша кількість охочих, оскільки кожного літа ми розширюємо спектр заходів та намагаємося залучити більше категорій громадян різного віку.  Кожен з нас сам вирішує відвідувати культурно-мистецькі заходи чи ні, але працівникам відділу культури,  Палацу культури, Будинку культури, міських бібліотек та краєзнавчого музею  завжди приємно чути слова вдячності від людей за свою роботу.

 

  • Цього року акція мала ювілейне літо. Що стало її «родзинкою»?
  • Родзинкою стало те, що заходи, які ми організовували,  охоплювали переважно дітей. Чому так? Тому, що діти влітку  вдома і їм треба десь проводити свій час, то чому б не провести його з користю та не навчитися чогось нового? Ми ставили собі за ціль залучити їх до заходів на свіжому повітрі, щоб вони зрозуміли, що дозвілля може бути цікавим та інтерактивним, і не тільки вдома біля комп’ютера.
  • Які плани на наступний рік та і надалі?

 

  • Минулого тижня були останні вихідні, коли тривала акція. Дуже прикро, що цього року негода зруйнувала екран, на якому показували кіно. Зараз це питання вирішено: Палацом культури замовлено  новий сучасний екран вартістю 15 тисяч гривень, який радуватиме знам’янчан наступного літа кінопоказами. Його придбано за власні зароблені кошти установи і, окрім того, до нього будуть виготовлені спеціальні залізні рамки.  Наші працівники не припиняють вигадувати цікавинки для мешканців міста і надалі заходи продовжуватимуться, але вже не на свіжому повітрі, а у стінах закладів  культури. Тому слідкуйте за оголошеннями у соціальних мережах - https://www.facebook.com/kultura.znam/   та https://www.facebook.com/groups/156765858411495/ . Окрім того, зараз йде підготовка вже до новорічних свят і ми працюємо над створенням нових цікавих фотозон для знам’янчан. Усіх охочих запрошуємо до співпраці.

З початку літа, в рамках акції «Мистецькі вихідні», відділом культури та туризму, міським Палацом культури та ЦБС проведено  105 заходів для дітей та 26 для дорослих.

Розмову вела Ольга Полякова

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges