Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

В Кіровоградській області проведуть перевірку системи оповіщення

11.09.2018

Про це йдеться на сайті Кіровоградської ОДА:

«14 вересня 2018 року з 09.00 до 16.00 на території Кіровоградської області буде проводитися технічна перевірка працездатності територіальної системи централізованого оповіщення області з практичним включенням електросирен.

У зв’язку з цим, звертаємося до усіх жителів області з проханням зберігати спокій та пам’ятати, що звук працюючої сирени у цей період є перевіркою працездатності системи централізованого оповіщення.»

Довідково: автоматизована система централізованого оповіщення про загрозу виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій - сукупність організаційно і технічно поєднаних програмних і технічних засобів, телекомунікаційних мереж, телемереж та інших засобів оброблення та передачі (відображення) інформації, що призначені для своєчасного доведення сигналів та інформації з питань цивільного захисту до органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, органів управління і сил цивільного захисту, підприємств, установ, організацій та населення. (http://zakon.rada.gov.ua/)

 

Фото - http://lozova-rda.kh.gov.ua/news/299/59446

http://kr-admin.gov.ua/Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges