Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

17 вересня професійне свято – День рятівника України

17.09.2018

Цілодобово Знам’янський МРВ Управління ДСНС України у Кіровоградській області стоїть на сторожі безпеки людей громади. Щодня вони рятують людські життя, тільки з початку 2018-го року за сигналом «Тривога» підрозділ виїздив 247 разів,  з них 89 разів – на пожежі, надання допомоги населенню та ідентифікації вибухонебезпечних предметів – 70 разів. 

У цей святковий день підрозділ готовий реагувати на всі виклики як завжди. Для урочистого привітання до відділу завітали гості: міський голова Сергій Філіпенко, голова Знам’янської РДА Олександр Лукашов, заступник голова Знам’янської райради Дмитро Молодченко та настоятель церкви Св. Тетяни от. Андрій. Усі вони бажали рятівникам щастя, міцного здоров’я, спокійних чергувань та домашнього затишку. На додаток до слів окремі працівники отримали відзнаки та подяки різних рівнів.

 Почесною грамотою  міської ради нагородили Юрія Шмалька, грамотами -  Андрія Кадерова, Богдана Фісуна, подяки оголосили Дмитру Конюху, Роману Тарасову, Анастасії Ігнатьєвій.

 

 

Почесними грамотами  Знам’янської РДА і Знам’янської райради  нагородили Анатолія Марина, Наталію Воровську, Володимира Волкова, грамотою відмітили роботу Дениса Жугана, Олександра Череватенка, Артура Московченка,  оголосили подяку Знам’янської РДА і Знам’янської райради Роману Веремеєву.


Почесним гостем свята став ветеран пожежно-рятувальної служби, колишній начальник частини,  підполковник, Михайло Ховайба: «Ми працювали завжди як і ви, і завжди для нас була важлива «погода в домі», щиро зичу, щоб у Ваших домівках був достаток, злагода, любов і все, що робить Вас щасливими. Тільки тоді Ви будете з радістю йти на роботу та поспішати додому. Бажаю, Вам, що Ви завжди йшли з високо піднятою головою, бо Ви рятівники, Ви професіонали.»

Оксана Войчишина

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges