Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

ПАКУНКИ МАЛЮКА ВЖЕ ПРЯМУЮТЬ ДО ЗНАМ’ЯНСЬКОГО РАЙОНУ

18.09.2018

Наше видання  висвітлювало ситуацію з наданням пакунків малюка породіллям району. На сьогодні  бебі-бокси вже в дорозі до Знам’янського району.

Детальніше говорить Алла Іванова, начальниця управління праці та соціального захисту населення Знам’янської РДА:


«17 вересня пакунки малюка мали завантажити у м. Київ та перевезти до Кропивницького. 28 серпня було укладено угоду між Департаментом соціального захисту населення ОДА  та відповідним відділом ООН про те, що вони повинні забезпечити доставку. Тобто, сьогодні вже вони надійдуть до обласного центру. До Кропивницького планується привезти 249 цих бебі-боксів,  до кінця місяця має надійти ще 500 штук. Сьогодні або завтра департамент нас повинен оперативно проінформувати про завезені пакунки. Приблизно 19 числа цього місяця винайдемо можливість знайти транспорт для доставки їх у район і видати за місцем проживання породіллям.  На сьогодні заяву на отримання такої допомоги подало 4 мами. У подальшому питанням роздачі бебі-боксів буде займатися пологове відділення»


За словами  очільниці згаданого управління РДА, вага пакунка складає 8 кілограмів і він містить 25 найменувань речей першої необхідності . Розмір коробки 80 Х43Х23 сантиметрів.

Ольга  Полякова  

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges