Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

Прем’єра серіалу, що знімався в нашому місті: як Знам’янський вокзал став столичним

18.09.2018

17 вересня на одному із загальнонаціональних каналів відбувся прем’єрний показ перших серій фільму «У минулого в боргу», окремі епізоди якого знімалися в Кропивницькому та Знам’янці. 

Навряд чи жителі нашого міста, які відгукнулися на прохання знімальної групи взяти участь у масовці, забудуть про цей непересічний досвід. Навіть попри те, що їм довелося практично увесь день провести під спекотним червневим сонцем, але здійснення мрії опинитися на знімальному майданчику та фото з улюбленими акторами, певно, компенсували усі тяготи процесу. А постаратися треба було, адже, зокрема, наш Знам’янський вокзал мав виглядати як столичний, насамперед стосовно людської метушні. Наскільки переконливо це вдалося – можна вже подивитися, адже починаючи з другої серії є сцени, зняті в Знам’янці за участі містян.

Довідка: «У минулого в боргу» - 16-серійний фільм, знятий компанією «FILMSTREAM» на замовлення каналу «Україна». За сюжетом, головна героїня стрічки – 18 річна Вероніка – мріє стати співачкою. Вона їде до столиці вступати до музичного училища. У рідному місті лишається її мати, найкраща подруга Лариса та закоханий в неї ще зі школи Костя. У потязі дівчина знайомиться з Вадимом, який незабаром робить їй пропозицію одружитися. Після весілля з’ясовується, що Вадим не той, за кого себе видавав, і Вероніка йде від нього. Дівчина повертається до рідного міста і народжує дівчинку, але через 2 роки знову їде до столиці.

Режисер – Мирослав Маліч

Автор сценарію – Галина Сальгареллі

Оператор-постановник – Вася Сікачинський

У ролях: Олена Шилова, Кирило Дицевич, Ольга Гришина, Дмитро Сова, Олександр Кобзар, Михайло Гаврилов, Лариса Руснак, Ольга Сумська та інші.

Бекстейдж фото – Олександр Майоров

Дмитро Шульга

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges