Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

Нова традиція освітян Знам’янського району

9.10.2018

До Дня вчителя у всіх школах країни відбулися святкування, але у освітян Знам’янського району виникла нова традиція святкування – отримання відзнак «Педагогічний тріумф-2018». 

  • Вперше в цьому році ми заснували нагородження освітян Знам’янського району у номінації «Педагогічний тріумф». Це гарні статуетки та дипломи, які отримали вчителі, учні яких мають значні досягнення у знаннях на обласному та всеукраїнському рівнях у спорті, Малій академії наук тощо. – Розповідає начальник відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської РДА Віта Сидоренко. – Вже багато років поспіль навесні усі успішні школярі району беруть участь у святі «Золотий олімп», де отримують відзнаки за свої зусилля, а тепер і освітяни-наставники будуть відзначені щороку у День вчителя.

Цього року 25 освітян отримали дипломи та статуетки «Педагогічний тріумф» Знам’янського району. Нагороджені педагогічні працівники  за результатами 2017-2018 навчального року дали дуже гарний старт новій традиції... серед нагороджених: Лідія Міркотан керівник гуртка РЦДЮТ, Тамара Турлюн вчитель історії ОНЗ  «Дмитрівська  ЗШ  імені Т. Шевченка, Галина Савлук керівник секції МАН, Володимир Дьячков керівник гуртка РЦДЮТ та інші.

Оксана Войчишина

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges