Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

E-LIKY  - ЧАСТИНА МЕДИЧНОЇ РЕФОРМИ

10.10.2018

Серія матеріалів «Медична реформа. Все по поличках» від komora.info  знайомить наших читачів з ходом медичної реформи та її нюансами. Декількома ключовими моментами змін у медичному обслуговуванні є впровадження програм (проектів)  «Доступні ліки», E-HEALTH та E-LIKY. Якщо про перші дві програми читачі мали змогу отримати інформацію, то про  останню обмаль.

E-LIKY (https://eliky.in.ua/)   — сайт, на якому кожен пацієнт може перевірити наявність лікарських засобів, придбаних за бюджетні кошти, у своїй лікарні.

Щороку держава виділяє кошти на закупівлю ліків. Сотні лікарських засобів, оплачених державою, доступні для лікування хворих. На жаль, пацієнти не завжди знають про наявність безкоштовних ліків у їхніх лікарнях. Завдяки проекту кожен українець може перевірити, які саме лікарські засоби, є у його лікарні. Ресурс дозволяє пацієнту перевірити наявність необхідних йому ліків, придбаних за бюджетні кошти. Зручна система пошуку допомагає знаходити лікарські засоби як за торговою назвою, так і за активною речовиною. Щотижневе оновлення кількості медпрепаратів забезпечує актуальність інформації. Окрім того, на сайті можна познайомитися з інформацією про розподіл ліків за лікарнями.

Майже усі області України вже долучилися до проекту, окрім семи: серед них і Кіровоградська. Під час спілкування з представницею Департаменту охорони здоров’я Кіровоградської ОДА Тетяною Кодемою (начальницею центру медичної статистики) було задане питання  про те, чому наша область ще не бере участь у проекті? Очільниця не володіла інформацією зі згаданого питання.

Відповідно до інтерактивної мапи проекту (https://liky.ua), у нашій області запуск E-LIKY наразі навіть не запланований.

Ольга Полякова

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges