Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

Юні знам’янчани підкорили всеукраїнський танцювальний конкурс

8.11.2018

28 жовтня 2018 року у м. Черкаси пройшов Всеукраїнський вокально-хореографічний фестиваль «Art People Fest», хореографічний колектив естрадного танцю «Сузір’я» Знам’янського центру дитячої та юнацької творчості (керівник Олена Андрєєва )  -  серед кращих. 

Організаторами фестивалю-конкурсу стала міська дитяча громадська організація «Танцювальний спортивний клуб «Жемчуг», позашкільний навчальний заклад Центр дитячої та юнацької творчості   Черкаської міської ради. Захід проводився в рамках творчого проекту «ArtPeopleFest». Хореографічний колектив естрадного танцю «Сузір’я» (керівник Андрєєва Олена Леонідівна) виборов І місце за композицію «Тримай мене міцно» в номінації «Естрадна хореографія», вікова категорія - 14-17 років; та IV місце за композицію «Я хочу танцювати» в номінації «Естрадна хореографія», вікова категорія - 10-13 років.

 

За понад 10 років існування гурту вихованцям «Сузір’я» вдруге вдалося досягнути нагород всеукраїнського рівня.

  • Ми хвилювались під час участі у конкурсі, адже свої найкращі номери презентували близько 50 колективів, - розповідає Олена Андрєєва, - мені дуже приємно, що за підсумками змагань мене також було нагороджено Дипломом за вагомий внесок у розвиток творчо обдарованої молоді та за підготовку учасників фестивалю. Діти та батьки вихованців з гарним настроєм, перемогою та незабутніми спогадами повернулись до рідного міста Знам'янка. Я висловлюю усім батькам велику вдячність за емоційну та матеріальну підтримку в організації поїздки на конкурс – фестиваль«Art People Fest».

Оксана Войчишина

 

  

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges