Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

В УКРАЇНІ ВВЕДЕНО ВОЄННИЙ СТАН

26.11.2018

Декілька хвилин тому закінчилося позачергове засідання Верховної Ради України, на якому обговорювалося лише одне питання: введення воєнного стану на території нашої держави.

Після майже шести годинного обговорення, виступів Президента та голів фракцій о  21.30 законопроект був винесений на голосування.

Перед виступом Петра Порошенка був зареєстрований новий законопроект, який дещо змінений від попереднього. За нього проголосували 276 народних депутатів України.

Тож,  воєнний стан вводиться терміном на 30 днів з 28 листопада 2018 року до 27 грудня, на території тих областей, що межують з Російською Федерацією, Придністров’ям (Молдовою) та Чорноморським узбережжям: Вінницька, Донецька, Запорізька, Луганська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Харківська, Чернігівська, Херсонська, а також території внутрішніх вод Азовського моря та Керченської акваторії.

//www.rbc.ua

Підготувала Ольга Полякова

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges