Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

Нове в обслуговуванні електричних мереж: договори приєднання,  порядок та умови розподілу електричної енергії споживачам

4.12.2018

Відповідно до Закону України "Про ринок електричної енергії", який почне діяти з 1 січня 2019 року, передбачається на території України відсутність монополіста з продажу електроенергії. Будь-який підприємець юридична особа, за умови отримання ліцензії на продаж електричної енергії, матиме право її продавати. ПАТ «Кіровоградобленерго» у системі змін лишиться оператором розподілу енергії, а не постачальником. За роз’ясненнями щодо змін ми звернулися до керівника Знам’янського РЕМ Олександра Ковбасюка. 

  • Олександре Михайловичу, як тепер на перехідний період з 2019-2020 роки на території Кіровоградської області, а відповідно і Знам’янського району буде, закріплено постачальника електричної енергії?
  • На території Кіровоградщини все населення переходить на оплату спожитої електроенергії постачальнику універсальної послуги Кіровоградської обласної енергопостачальної компанії. Ця організація отримала ліцензію і матиме право продавати електроенергію всім іншим споживачам і населенню. Для того, щоб наші споживачі мали з 1 січня 2019 року електричну енергію, перед тим як заключити договір на постачання електроенергії, вони повинні заключити договір про приєднання до оператора системи розподілу, таким оператором є «Кіровоградобленерго».
  • Щоб уникнути паніки, поясніть чи зміняться тарифи, чи лишиться ті, хто не підпишуть відповіді договори?
  • Тарифи не змінюються, ніхто не залишить без уваги жодного споживача, єдине, що оплата за спожиту електроенергію буде проводитись постачальнику електричної енергії, тобто Кіровоградській обласній енергопостачальній компанії. Всі споживачі, які є юридичними особами і мають свої трансформаторні підстанції, вже сьогодні мають право не йти  до цього постачальника універсальної послуги, а найти свого постачальника на власний розсуд.
  • Кожен споживач електроенергії зараз має підписати договір про приєднання, який встановлює порядок та умови розподілу електричної енергії споживачам, як послуги Оператора системи?
  • Так, цей договір про приєднання дійсний як для побутового споживача, так і для юридичної особи, які мають свої потужні підстанції. Контролери Знам’янського РЕМ вже приносять або принесуть до кожного споживача заяву про приєднання до оператора системи розподілу і не треба навіть ходити до нашого підприємства.

Розмовляла Оксана Войчишина

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges