Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

      Вшанування кращих до Дня місцевого самоврядування та Дня захисника України у Знам’янському районі 

5.12.2018

   Вчора у залі Знам’янської міської ради відбулися урочистості одразу з нагоди двох свят  - Дня захисника України та Дня місцевого самоврядування. Серед нагороджених – десятки людей, які своєю повсякденною працею стоять на захисті Вітчизни, захисті інтересів громад сіл району. 

Як відмітили, звертаючись до присутніх, голова Знам’янської РДА Олександр Лукашов та заступник голови райради Дмитро Молодченко: «Нині особливо гостро відчувається потреба у розумінні важливості військових, які щодня на кордонах і не тільки несуть службу. Ми у свою чергу в тилу робимо все за для того, щоб на територіях було комфортно жити людям.»

Нагородити Почесною грамотою Кіровоградської обласної обласної ради ГЕТЬМАНЦЯ Петра Володимировича – депутата районної ради VII скликання, виконавчого директора ТОВ "РОС-АГРО" с. Мошорине Знам'янського району.

          Нагородити Почесною грамотою Кіровоградської обласної ради за сумлінну працю, вагомий особистий внесок в соціально-економічний розвиток району, активну громадянську позицію та з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування:

 

МАТУЩАК Світлану Леонідівну – заступника директора з навчальної роботи опорного  навчального закладу "Петрівський навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Знам'янської районної ради Кіровоградської області, депутата районної ради сьомого скликання.

         Нагородити Грамотою Кіровоградської обласної ради за особистий внесок в соціально-економічний розвиток району, активну громадянську позицію та з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування: 

СМАЛЬКА Володимира Анатолійовича – приватного підприємця, депутата районної ради сьомого скликання.

 

НАГОРОДИТИ Почесною грамотою Знам'янської районної державної адміністрації та районної ради за сумлінну працю, вагомий особистий внесок в соціально-економічний розвиток району, активну громадянську позицію та з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування:

 БАЗАН Світлану Анатоліївну – секретаря Мошоринської сільської ради;

БУБНОВУ Світлану Степанівну – секретаря Петрівської сільської ради;

ВАЛОВИК Тетяну Миколаївну – депутата Іванковецької сільської ради сьомого скликання;

ДЕНІС Олександру Миколаївну – депутата Петрівської сільської ради сьомого скликання;

 ДОВГАНЮКА Віталія Анатолійовича – спеціаліста ІІ категорії-статистика Суботцівської сільської ради, про свою роботу та нагородження він розповів так: « Це моя перша почесна нагорода такого рівня, втім маю вже багато років роботи в органах місцевого самоврядування. У нас постійне навантаження, легко не буває, окрім всіляких довідок, ще і субсидії. Поки що далеко до суцільної автоматизації процесів обробки даних, тому всюди потрібні люди, які б в органах всіх рівнів самоврядування допомагали людям.»

 


 КОВАЛЕНКО Людмилу Миколаївну – інспектора військово-облікового столу Дмитрівської сільської ради;

КОВЕЛЯК Тетяну Анатоліївну – депутата Цибулівської сільської ради сьомого скликання;

ПАНАСЮК Тетяну Миколаївну – секретаря Богданівської сільської ради;

ПОЛЯКОВУ Аліну Геннадіївну – головного спеціаліста-бухгалтера Казарнянської сільської ради;

ФІЛІППОВУ Людмилу Іванівну – спеціаліста ІІ категорії-бухгалтера Диківської сільської ради.

 

 НАГОРОДИТИ Грамотою Знам'янської районної державної адміністрації та районної ради за вагомий особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування, високу відповідальність та з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування:

 

ВАКУ Тетяну Вікторівну – діловода Мошоринської сільської ради;

ГОРДОВОГО Леоніда Георгійовича – депутата Іванковецької сільської ради сьомого скликання;

КОВАЛЬЧУКА Бориса Володимировича – депутата Богданівської сільської ради сьомого скликання;

ЛАВРІНЕНКО Валентину Іванівну – депутата Казарнянської сільської ради сьомого скликання;

ОРАНСЬКОГО Віктора Володимировича – завідувача філії "Цибулівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів опорного навчального закладу "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І.Г.Ткаченка Знам'янської районної ради Кіровоградської області", члена виконавчого комітету Цибулівської сільської ради;

ЧОРНОМОРЦЯ Григорія Івановича – депутата Трепівської сільської ради сьомого скликання;

ЧОРНОМОРЦЯ Михайла Івановича – депутата Трепівської сільської ради сьомого скликання;

ШКУРЕНКОВУ Людмилу Леонідівну – депутата Дмитрівської сільської ради сьомого скликання.


 ОГОЛОСИТИ Подяку Знам'янської районної державної адміністрації та районної ради за плідну працю на користь територіальної громади та з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування:

 ДИШУКУ Михайлу Миколайовичу – депутату Диківської сільської ради сьомого скликання;

СУЛІМІ Анатолію Івановичу – депутату Суботцівської сільської ради сьомого скликання.

 

       Вручити відзнаку Кіровоградської області "За мужність і відвагу", учасникам бойових дій на Сході України, за високий професіоналізм, вірність військовій присязі та з нагоди відзначення Дня Збройних Сил України:

1) БІЧЕНКУ Сергію Сергійовичу;

2) НЕТІСУ Максиму Івановичу;

3) ПОХИЛЕНКУ Руслану Володимировичу;

4) ЮРЧИКУ Олегу Володимировичу.

 


Нагородити Почесною грамотою Знам’янської районної державної адміністрації та районної ради за мужність та героїзм, збереження суверенітету, незалежності та територіальної цілісності нашої держави та з нагоди відзначення Дня Збройних Сил України:

 

ПАЛАМАРЧУКА Олександра Семеновича – головного спеціаліста мобілізаційного відділення Знам'янського об'єднаного міського військового комісаріату;

САВКУНОВУ Валентину Тимофіївну – головного спеціаліста відділення комплектування Знам'янського об'єднаного міського військового комісаріату;

ЯБЛУНОВСЬКОГО Геннадія Анатолійовича – провідного спеціаліста управління (юриста) Знам'янського об'єднаного міського військового комісаріату.


 

 Нагородити Грамотою Знам'янської районної державної адміністрації та районної ради за високий професіоналізм, зразкове виконання військового обов’язку та з нагоди відзначення Дня Збройних Сил України:

майора БУГАЯ Олександра Юрійовича – старшого офіцера мобілізаційного відділення Знам'янського об'єднаного міського військового комісаріату;

підполковника ЧЕРЕПОВА Бориса Михайловича – начальника відділення забезпечення Знам'янського об'єднаного міського військового комісаріату.

 


 Нещодавно було оголошено імена людей, які визнали гідними бути занесеними на дошку пошани Зам’янського району. Сьогодні їх імена і світлини увійшли до трудової звитяги нашого краю. У цей святковий день  кращі працівники та трудові колективи району  отримали свідоцтва про занесення на районну дошку пошани «Трудова слава Знам’янського району».

  Вручити свідоцтва із занесенням на районну Дошку Пошани "Трудова слава Знам’янського району":

 

 АРТЕМЕНКУ                          -         голові фермерського господарства

Петру Івановичу                               "Артеменко", с. Зелений Гай

 

БУДЯК                                   -        сестрі медичній загальної практики-

Надії Іванівні                                   сімейної медицини Іванковецької амбулаторії загальної практики-сімейної  медицини комунального некомерційного підприємства "Знам’янський районний центр первинної медико-санітарної допомоги" Знам’янської районної ради                                                            

        

ВАСИЛИШЕНІЙ                   -        вчителю хімії та біології опорного 

Людмилі Миколаївні                       навчального закладу "Дмитрівська

                                                             загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

                                                             імені Т.Г. Шевченка Знам’янської

                                                             районної ради Кіровоградської області"

        

ВИШНЯЧЕНКО                    -        фізичній особі-підприємцю,

Наталії Петрівні                                с. Трепівка

 

ВУСУ                                -                начальнику загону воєнізованої охорони

Олександру Миколайовичу             військової частини А 1201

                                                             

                                                           

ДАЦЕНКУ                    -                   голові фермерського господарства

Василю Васильовичу                      "Степ", с. Дмитрівка

        

ДОВЖЕНКО                          -          вчителю хімії та біології опорного 

Аллі Анатоліївні                             навчального закладу "Богданівська

                                                            загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

                                                            імені І.Г. Ткаченка Знам’янської

                                                            районної ради Кіровоградської області"

 

ІГНАТЬЄВІЙ                       -         керівнику хореографічного гуртка

Тетяні Іванівні                                 "Едельвейс" Знам’янського районного

                                                       центру дитячої та юнацької творчості

                                                           Кіровоградськлї області, с. Суботці

Коментуючи своє почесне право вперше на дощці пошани представляти творчий колектив «Едельвейс»,  Тетяна Ігнатьєва відмітила: « Я дуже вдячна, що нашу роботу оцінили таким чином, звичайно нам ще є до чого прагнути, є недоліки. Таке визнання - це не тільки моя заслуга, адже батьки моїх вихованців, дітки докладають дуже багато зусиль. Вони не зважають ні на умови, де ми займаємось, ні на що, постійно відвідують танцювальні заняття.»

                                                                 

КОРНІЄНКО                        -           голові товариства засновників СТОВ 

Станіславі Владиславівні                "Знам’янська інкубаторно-птахівнича

                                                             станція"

        

КРЯЧКО                               -          фахівцю із соціальної роботи відділу

Надії Іванівні                                     соціальної роботи Знам’янського

                                                             районного центру соціальних служб

                                                             для сім’ї, дітей та молоді                                                                          

ЛУЖАНСЬКОМУ                  -        директору Трепівського сільського

Миколі Євгенійовичу                       будинку культури

 

РЯБИЧУ                                  -        директору опорного навчального закладу

Олегу Леонідовичу                          "Петрівський навчально-виховний 

                                                           комплекс  "Дошкільний навчальний

                                                            заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ

                                                            ступенів Знам’янської районної ради

                                                            Кіровоградської області"

 

ФІЛОНЕНКО                       -         заступнику директора з сільського

Антоніні Тимофіївнї                       господарства ТОВ "Знам’янська

                                                           агропромислова компанія", с. Богданівка

                                     

ФЕДОРОВІЙ                        -     соціальному робітнику відділенню соціальної                

Тетяні Василівні                            допомоги вдома територіального центру

                                                      соціального обслуговування (надання

                                                      соціальних послуг) Знам’янського району,

                                                      с. Трепівка   

 

ХОДІ                                     -        учаснику антитерористичної операції,

Сергію Григоровичу                     майстру лісу  державного підприємства

                                           "Чорноліське лісове господарство"                      

 

Трудовому колективу опорного навчального закладу "Суботцівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Знам’янської районної ради Кіровоградської області" (для вручення свідоцтва запрошується директор – Савлук Анатолій Григорович.);

 

Барабанному гурту "Смайл" Знам’янського районного центру дитячої та юнацької творчості Кіровоградської області, с. Дмитрівка

(для вручення свідоцтва запрошується керівник – Міркотан Лідія Олександрівна)

                                              

Тудовому колективу Богданівської дитячої музичної школи (для вручення свідоцтва запрошується директор  – Гордієнко Ніна Вікторівна)

 

Трудовому колективу  Дмитрівської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини комунального некомерційного підприємства "Знам’янський районний центр первинної медико-санітарної допомоги" Знам’янської районної ради (для вручення свідоцтва запрошується завідувач – Скирта Віссаріон Михайлович)

 

Трудовому колективу нижнього складу державного підприємства "Чорноліське лісове господарство" (для вручення свідоцтва запрошується начальник – Бугайов Валентин Васильович)

 

Трудовому колективу відділення стаціонарного догляду для постійного проживання в селі Мошорине територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Знам’янського району (для вручення свідоцтва запрошується завідувач – Марущук  Ольга Дмитрівна)

 

Трудовому колективу товариства з обмеженою відповідальністю "Прогрес",      с. Диківка (для вручення свідоцтва запрошується директор – Шевченко Анатолій Дмитрович);

 

Трудовому колективу товариства з обмеженою відповідальністю "Каунас", 

с. Новороманівка (для вручення свідоцтва запрошується виконавчий директор – Коробченко Олександр Миколайович)

 

Трудовому колективу товариства з додатковою відповідальністю "Цибулівське хлібоприймальне підприємство", с. Цибулеве (для вручення свідоцтва запрошується директор  – Савченко Сергій Володимирович)

 

Трудовому колективу товариства з обмеженою відповідальністю "Брассіка - 2010", с. Іванківці (для вручення свідоцтва запрошується директор – Барвінок Тарас Леонідович)

 

Дитячому будиноку сімейного типу в с. Петрово

(для вручення свідоцтва запрошується мати–вихователька Куркотилова Ольга Юріївна).

 

 

Оголосити Подяку народного депутата України Олеся Станіславовича Довгого за багаторічну сумлінну працю, відповідальне ставлення до виконання дорученої справи та з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування:

 ДЬОМІНІЙ Галині Василівні – діловоду Пантазіївського старостинського округу;

ДОЛИНКУ Юрія Олексійовича – Трепівського сільського голову;

ДЯДЮШІ Олегу Анатолійовичу – депутату Знам'янської районної ради сьомого скликання;

МАКСИМЕНКО Валентині Петрівні – начальника організаційного відділу виконавчого апарату Знам'янської районної ради.

Оголосити Подяку народного депутата України Олеся Станіславовича Довгого за збереження суверенітету та територіальної цілісності держави, проявлені мужність і відвагу та з нагоди відзначення Дня Збройних Сил України:

майору ЛАРІОНОВУ Віктору Анатолійовичу – начальника відділення обліку офіцерів запасу і кадрів Знам'янського об'єднаного міського військового комісаріату;

солдату ПОТЄХІНУ Миколі Миколайовичу – оператору відділення військового обліку та бронювання сержантів і солдатів запасу Знам'янського об'єднаного міського військового комісаріату;

майору ЩЕТІНІНУ Володимиру Михайловичу – заступнику військового комісара з територіальної оборони Знам'янського об'єднаного міського військового комісаріату.

Підготувала Оксана Войчишина

 

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges