Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

Про нормативи мікроклімату в закладах освіти та охорони здоров’я

8.12.2018

У «Кіровоградський обласний лабораторний центр МОЗ України» єдина в Кіровоградській області установа охорони здоров’я, яка атестована на право проведення санітарно-гігієнічних досліджень факторів виробничого та житлового середовища: температура повітря, інші параметри мікроклімату.

Вимірювання проводяться повіреними, каліброваними засобами вимірювальної техніки, які мають відповідні сертифікати. Фахівці лабораторії мають вищу кваліфікаційну категорію.

Відповідно до діючих нормативно-правових та розпорядчих документів  повідомляємо про нормативні показники мікроклімату в закладах освіти, охорони здоров’я:

– температура повітря в навчальних класах і кабінетах має становити 17-20°С

(Державні санітарні правила і норми влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу ДСаНПіН 5.5.2.008-01)

– температура повітря в приміщеннях ДНЗ має становити – 19-23°С (Санітарний регламент для дошкільних навчальних закладів, затверджений наказом МОЗ України від 24.03.2016 року №234);

– температура повітря в палатах терапевтичного відділення ЛПЗ має становити – 20°С, пологового відділення – 25°С, операційного відділення – 22°С (ДБН В 2.2 – 10 – 2001 «Будинки і споруди. Заклади охорони здоров’я»)

http://labcentr.kr.ua/

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges