Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                   Діяльність відбувається за підтримки  чеської неурядової організації NESEHNUTÍ в рамках Програми трансформаційної  співпраці Міністерства іноземних справ Чеської Республіки

Події

63 сесія Знам’янської міської ради вкотре не відбулася

12.12.2018

11 грудня у залі засідань Знам’янської міської ради було здійснено чергову спробу проведення 63-ої сесії міської ради, але навіть за присутності 18 депутатів та міського голови Сергія Філіпенка ця чергова спроба виявилась невдалою. 

Проведенню сесії передувало засідання постійних комісій, де обговорювалось питання розгляду  субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам.  Зокрема, освітньої -  у сумі 455,0 тис.грн.; придбання житла дітям-сиротам -  у сумі 581,04 тис.грн. та у сфері охорони здоров’я у сумі 1101,0 тис.грн.

Виступаючи перед присутніми начальник відділу економічного розвитку, промисловості, інфраструктури та торгівлі Інна Кузіна повідомила, що надійшли кошти  для придбання спортивного обладнання та інвентарю для закладів освіти м.Знам’янка та смт Знам’янка Друга»  загальна вартість якого  – 92,7 тис. грн., де кошти державного бюджету – 90,0 тис. грн., міського бюджету – 2,7 тис. грн. та «Придбання меблів, обладнання, інвентарю та предметів довгострокового користування для Знам’янської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи»  - загальна вартість – 51,5 тис. грн., у   т.ч.: кошти державного бюджету – 50.0  тис. грн., міського бюджету - 1.5 тис. грн.

 За рішенням спільного засідання депутатських комісій, проект рішення було запропоновано винести на розгляд міської ради.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів-начальника фінансового управління Галина Лихоти зупинилася на змінах, що пропонуються внести до міського бюджету на 2018 рік  додатково ( без врахування проекту рішення та доповнень і змін, що були обговорені в постійних комісіях). За результатами голосування, запропоновані доповнення та зміни до проекту рішення, було рекомендовано, шляхом голосування, більшістю голосів ( не голосували депутати А.Мороз та І.Грінченко) винести на розгляд міської ради під час розгляду питання «Про внесення змін до рішення міської ради від 22 грудня 2017 року №1259 «Про міський бюджет на 2018 рік».

Після завершення роботи спільного засідання депутатських комісій, міський голова С.Філіпенко   закликав  депутатів  зареєструватися в автоматизованій системі електронного голосування, але, в системі залишилися зареєстрованими 15 з 18 присутніх депутатів. Не зареєструвались – Роман Кондратьєв, Андрій Мороз та Ігор Грінченко. Враховуючи відсутність кворуму ( необхідна більшість для продовження роботи сесії міської ради – 18 депутатів), відповідно до п.1.1 ст.27 Регламенту Знам’янської міської ради Сергій Іванович оголосив перерву  до  9.00 годині 12 грудня  2018 року. 

Звернулася із заявою до присутніх  депутатка Неля Данасієнко, від імені 12 депутатів вона пояснила, чому  їх немає на сесії та які події цьому передували.

  • Ви говорите (звертаючись до міського голови) сьогодні, що депутати блокують роботу сесій, так хто ж блокує? Ви самі і блокуєте, замість того, щоб вести сесію, відкривати-закривати… Хоча у Вас є рішення суду про те, що під час 51-ої сесії міський голова мав право самостійно її закривати, тож, будь ласка, закривайте…

11 грудня зареєструвалися і були готові працювати у залі засідань 15 депутатів  - Наталія Клименко, Ольга Бойчук, Олег Антоненко, Неля Данасієнко, Ірина Зіньковська, Сергій Каратєєв, Надія Коленченко, Олег Кузін, Сергій Лєвінте, Олексій Луц, Володимир Мацко, Юрій Сопільняк, Микола Терновий, Олег Тітарєв, Світлана Філіпова.

Підготувала Оксана Войчишина

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges