Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

 Богданівське шкільне лісництво визнано кращим в Україні

20.12.2018

За результатами всеукраїнського конкурсу на краще учнівське лісництво 2018 року, проведеного Товариством лісівників України, перше місце посіло Богданівське шкільне лісництво при ДП «Чорноліський лісгосп» та Богданівській ЗОШ І-ІІІ ступенів. 

Конкурс є заочним, для аналізу журі було подано роботи Богданівського шкільного лісництва за три роки.

 

  • Ми підібрали матеріал за підсумками всіх акцій, в яких ми брали участь, також до уваги були підготовлені науково-дослідницькі роботи, які проводилися членами шкільного лісництва, плани роботи лісництва за три роки, - роз’яснює  керівник Богданівського шкільного лісництва, вчитель хімії та біології Алла Довженко, - відповідно до вимог ми подавали інформацію про співпрацю учнівського лісництва із лісовим господарством (висаджування рослин, просапування, розмноження рослин).

Окремим пакетом на конкурс подавалась профорієнтація, заохочення дітей до професії лісівника, не менш важливою була оцінка робочих щоденників дітей – спостереження за трав’янистими рослинами, кущами та деревами в лісі.  

 Товариством лісівників було відзначено  дуже високий рівень організації роботи та значні досягнення у діяльності богданівських учнів.

6 листопада було визначено кращих в Україні,  а 19 грудня з перемогою учнів та їхнього керівника вчителя хімії та біології Аллу Довженко привітала начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Наталія Ревенко. У подарунок діти отримали від Товариства лісівників проектор.

Підготувала Оксана Войчишина

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges