Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                   Діяльність відбувається за підтримки  чеської неурядової організації NESEHNUTÍ в рамках Програми трансформаційної  співпраці Міністерства іноземних справ Чеської Республіки

Події

В обласну лікарню надійшло сучасне якісне обладнання для діагностики та лікування

23.12.2018

Цього року для обласної лікарні придбано нове обладнання на загальну суму понад 6 мільйонів гривень. Високоякісні медичні апарати закупили у відділення інтенсивної терапії, ендоскопії, для перинатального центру та інших відділень закладу. Голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко побував з робочою поїздкою в обласній лікарні, де ознайомився з роботою нового обладнання. 

У відділення інтенсивної терапії придбано апарат відомого бренду для проведення тривалої замісної ниркової та печінкової недостатності вартістю близько 865 тисяч грн. Фахівці продемонстрували голові облдержадміністрації роботу новопридбаного апарату та повідомили, що пристрій працює вже другий тиждень і допомагає пацієнтам.

Для ендоскопічного відділення закупили мобільний гастрофіброскоп вартістю близько 704 тисяч грн., з допомогою якого можна допомагати хворим в інших відділеннях. В урології з'явилося ендоурологічне обладнання вартістю понад 1 мільйон 286 тисяч грн., яке зменшує травматичність діагностичних втручань і операцій. Усі ці апарати дають змогу вчасно і швидко діагностувати хвороби і на сучасному рівні надати пацієнтам допомогу.

В пренатальному центрі Сергій Кузьменко оглянув комплекс новопридбаних апаратів – кардіотокографи для одноплідної та двоплідної вагітності вартістю по 597 тисяч грн. кожен та гістерорезектоскоп вартістю понад 337 тисяч грн. За словами головного лікаря обласної лікарні Лариси Андрєєвої, ці апарати дають можливість вчасно виявити патологію плоду і визначити подальші дії лікаря.

Протягом 2018 року в обласну лікарню також закупили обладнання для реанімаційного, фізіотерапевтичного та хірургічних відділень, а також для кабінету спіральної комп’ютерної томографії. За рік у стаціонарах закладу було проліковано понад 25 тисяч пацієнтів, з яких майже 14 тисяч прооперовано. Близько 125 тисяч пацієнтів отримали консультації лікарів у поліклініці обласної лікарні.

http://www.kr-admin.gov.ua

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges