Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

Відбір кандидатів до Вищого антикорупційного суду: як триває процес

21.01.2018

8 кандидатів уже остаточно вибули з конкурсу до Антикорсуду. На черзі доля ще 41

18 січня закінчилось перше спільне засідання Громадської ради міжнародних експертів та Вищої кваліфікаційної комісії суддів. За його підсумками 8 кандидатів виключили з конкурсу на посаду суддів Вищого антикорупційного суду.

Так, уже не можуть претендувати на посади антикорупційних суддів ГолубОксана, Загородній Анатолій, Заєць Тарас, Квятковський Анатолій, КулінічЮрій, Мартинов Євген, Тішко Дмитро та Штульман Ігор.

Вони мали можливість прокоментувати сумніви у доброчесності та професійності, висловлені щодо них міжнародними експертами, а також відповісти на додаткові запитання.

Один із кандидатів Юрій Куліч не прибув на засідання через лікарняний, направивши лист із проханням перенести розгляд його кандидатури. Однак ГРМЕ та ВККС ухвалили одноголосне рішення щодо розгляду кандидатури Куліча сьогодні.

“Сьогодні ГРМЕ почула від кандидатів безліч маніпулятивних пояснень щодо їхнього сумнівного майна чи поведінки, проте жодне із них не вдовольнило міжнародних експертів. На відміну від ВККС, яка брала на віру найсмішніші пояснення кандидатів у конкурсі до Верховного Суду, міжнародні експерти не погодилися визнати доброчесними сумнівних кандидатів на підставі сумнівних доказів, — коментує експерт Центру протидії корупції Анастасія Красносільська. Експерти показали, як насправді має працювати міжнародний стандарт добору суддів: кандидати, які не можуть довести походження майна чи інші дії, вибувають з конкурсу”.

Нагадаємо, що наступні спільні засідання ВККС та ГРМЕ заплановані на 21 січня, 22 січня, 23 січня, 24 січня та 28 січня. Під сумнівом залишається ще 41 кандидат на посади в Антикорсуді. Загалом успішно іспити склали 113 кандидатів.

Центр протидії корупції

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges