Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

Андрій Хайат – історія хлопчика з акордеоном

21.01.2019

 Вчора, у ефірі канала 1+1 Андрій Хайат,  виконав українську народну пісню “В кінці греблі шумлять верби” на сліпих прослуховуваннях в 1 випуску 9 сезону Голосу країни та вразив всіх своїм співом. До нього розвернулись всі чотири крісла суддів проекту. Якою ж була музична історія Андрія у рідній Знам’янці. 

Спілкуємось з директором музичної школи ім. Лисенка (м. Знам’янка) Сергієм Івасенком: « Я пригадую Андрія змалечку: від першого класу музичної школи і до останнього він ходив і завжди співав,  і не тільки на уроках, а й у коридорі. Учнем музичної школи Андрій став у 2004 році одразу з 1 вересня, вже тоді в ньому ми помітили талант.  Його перша вчителька по класу акордеону Ірина Павлівна Швиндіна 5 років викладала йому майстерність, потім 3 роки цим займалась Світлана Миколаївна Шеремет. Протягом 8 років навчання Андрій зарекомендував себе як дуже здібна і творча дитина, адже вже з другого класу ставав постійним переможцем обласного конкурсу «Паросток», з часом він підкорив і всеукраїнський рівень та всеукраїнський конкурс «Провесінь».  Дуже радіємо за свого вихованця і бажаємо всім колективом йому успіхів і подальших злетів!».

Неодноразово Андрій брав участь і у різних музичних міських заходах…

Про свій виступ Андрій Хайат сказав: ”Я надихаюсь українським фольклором. Пісня з якою я сьогодні виходжу на цю сцену, вона створювалася ще за часів Київської Русі. І для мене важливо, як глядач сприйме цю пісню тому, що вона була зовсім перероблена на інший лад. Я дозволив собі її змінити, саме так, як я її відчуваю. Я вважаю, що українська пісня повинна звучати не в якихось стандартних канонах, а більш багатоформатному.”- пояснив Андрій.

Надалі участь  у шоу Андрій продовжить у команді Тіни Кароль, яку він сам обрав, як тренерку.

 Побажаємо  перемоги земляку! Вболіваймо разом!

Підготувала Оксана Войчишина

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges