Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                   Діяльність відбувається за підтримки  чеської неурядової організації NESEHNUTÍ в рамках Програми трансформаційної  співпраці Міністерства іноземних справ Чеської Республіки

Події

Які найпоширеніші імена давали малюкам у 2018 році на Кіровоградщині?

25.01.2019

У минулому році на Кіровоградщині народилося 7 145 діток. Деякі батьки надали перевагу традиційним іменам, інші – рідковживаним. 

Про це повідомив керівник обласної юстиції Вадим Гуцул,  23 січня, під час звітної прес-конференції.

«На Кіровоградщині поширеними серед дівчаток є такі імена, як Анна, Вікторія, Валерія, Софія, Анастасія, Олександра, Кіра, Катерина, Поліна, Аліна, Вероніка, Злата, Діана та Єва. Серед хлопчиків – Олександр, Максим, Матвій, Макар, Андрій, Давид, Дмитро, Іван, Владислав, Ярослав, Сергій, Артем і Станіслав», – розповів про тенденції під час вибору імен Вадим Гуцул.

Посадовець також відзначив, що крім традиційних імен, деякі мешканці Кіровоградщини надають перевагу й незвичним. Зокрема в минулому році на світ з’явилися Амалія, Асміна, Автора, Вів’єн, Міррослава, Моніка, Мубіна, Нікка, Ріната та Стелла. Якщо говорити про хлопчиків, серед найоригінальніших імен можна виділити такі, як Айдар, Арон, Дамір, Діоніс, Мілослав, Імір, Кай, Гордій, Леонард і Златослав.

Нагадаємо: на Кіровоградщині діє сервіс із вручення перших документів дитини безпосередньо в пологових будинках. І за час функціонування переваги проекту відчули на собі 11 567 молодих батьків.

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges