Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Грошi, Новина дня

Українцям знизили норми споживання газу

10.02.2019

Кабмін повторно знизив газові норми для споживачів без лічильників, а також зобов'яже Нафтогаз встановити лічильники.

Набуло чинності зниження газової норми 3,3 кубометра на людину для споживачів без лічильників. Відповідну постанову Кабінету міністрів за №63 від 30 січня 2019 року оприлюднено на сайті уряду.

Редакція опублікованої постанови не змінилася в порівнянні з редакцією розглянутого на засіданні Кабінету міністрів 30 січня проекту відповідної постанови.

 Також вступило в силу зниження норми споживання газу для споживачів при відсутності централізованого гарячого водопостачання і газового водонагрівача з 18,3 кубометрів до 5,39 і для тих, хто використовує газову плиту і водонагрівач з 23,6 кубометрів до 10,49.

 Кабмін встановив, що не допускається нарахування й облік заборгованості на особистому рахунку побутового споживача за газ, яка виникла у зв'язку з припиненням дії раніше чинних постанов уряду за нормами споживання газу населенням без лічильників (прийнятих у 2015-2016 роках).

 Окрім того, не нараховується постачальниками газу для побутових споживачів заборгованість за газ у межах норм споживання газу при відсутності газових лічильників, затверджених постановою уряду від 8 червня 1996 року за №619, у редакції, яка діяла до 1 жовтня 2014 року, а також штрафні санкції, 3% річних та інфляційні витрати, нараховані на таку заборгованість.

 Окрім того, Кабмін встановив, що операторам газорозподільних систем, на яких покладено спецзобов'язання з постачання газу населенню, необхідно подавати Мінфіну до 15-го числа місяця, що передує місяцю поставки, інформацію щодо поштової адреси об'єкта газокористування, дати і номера договору розподілу газу, персонального коду ідентифікації споживача як суб'єкта ринку газу і його точки комерційного обліку для її узагальнення.

 Кабмін рекомендував НАК Нафтогаз спільно з операторами газорозподільних мереж забезпечити встановлення індивідуальних лічильників газу за заявами побутових споживачів.

 Також уряд доручив Мінекономіки спільно з Нафтогазом забезпечити облік у фінплані НАК витрат на встановлення індивідуальних лічильників газу для побутових споживачів

 

https://ua.korrespondent.net/

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges